Xi
 » Rowińska Business Coaching

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Rowińska Business Coaching

   (7 produktów)

  Kobieta niezależna

  (okładka miękka)

  35,26 
  Wysyłka 24 godziny

  Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale

  (okładka miękka)

  33,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Asertywna i spełniona

  (okładka miękka)

  36,59 
  Wysyłka 24 godziny

  7 dróg. Rozmowy o poszukiwaniu życiowej misji

  (okładka miękka)

  27,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Rowińska Business Coaching

  Wydawnictwo Rowińska Business Coaching to część firmy Rowińska Business Coaching, założonej i prowadzonej przez Kamilę Rowińską - jedną z najbardziej cenionych trenerek biznesu i kompetencji miękkich, dyplomowanego coacha i autorkę oraz współautorkę książek o tematyce biznesowej i coachingowej. Kamila Rowińska pracuje w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation, w swojej praktyce działając z kadrą zarządzającą przedsiębiorstw w osiąganiu celów zawodowych oraz prywatnych.

  W ramach prowadzonej przez siebie firmy dostarczającej usług coachingowych, Kamila Rowińska założyła również wydawnictwo, w którym początkowo wydawane były jej książki ("Kobieta niezależna", "Kobieta asertywna", "Zasługujesz na sukces", "Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale"). Następnie wydawnictwo Rowińska Business Coaching  zaproponowało swoim czytelnikom książki innych autorów – polskich i zagranicznych, między innymi Jeffrey'a K. Likera, Gary'ego L. Convisa ("Droga Toyoty do Lean Leadership"), Jacka Walkiewicza ("Pełna MOC marzeń"), Mariusza Mszycy ("Jak skutecznie negocjować?"), Marcina Kokoszki ("Rozwiń swoją firmę!") czy Agnieszki Witkowskiej (bestsellerowe "Sprzątanie bez magii").

  Książki wydawnictwa Rowińska Businness Coaching to książki pokazujące, jak w realny sposób przekuć swoje marzenia w rzeczywistość, oparte na doświadczeniach piszących je autorów, pokazujące szkodliwość i niezgodność z prawdą negatywnych przekonań, które nas w pełnym wykorzystaniu indywidualnego potencjału w przypadku samorozwoju oraz rozwoju swoich firm, biznesów czy nawet relacji osobistych.

  Publikacje wydawane są w najwyższej jakości – zarówno treść, jak i oprawa edytorska sprawiają, że książki są piękne i praktyczne. Wspaniale będą prezentować się zarówno na półce każdego menedżera i właściciela firmy, jak i w domowej biblioteczce każdej osoby, zainteresowanej samorozwojem i wpływem na własne życie.

  Wydawnictwo oferuje również szeroki wachlarz przydatnych w pracy i życiu planerów, notatników i innych akcesoriów.

  Ładowanie...