Xi
 » Hipokampus

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Hipokampus

 (4 produktów)

W poszukiwaniu Złotego Runa

93,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Była sobie Ziemia. Złota kolekcja. Było sobie życie

(okładka twarda)

85,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Hipokampus

Hipokampus to polskie wydawnictwo, stawiające zwłaszcza na produkty edukacyjne. Głównym zadaniem tego wydawcy jest dostarczanie odbiorcom mądrej oferty, poszerzającej wiedzę o świecie w sposób pełen radości. Wśród oferowanych pozycji można znaleźć filmy, gry planszowe lub książki. Wydawca wyróżnia się również przywiązaniem do edukacyjnej serii "Było sobie życie". którą wciąż rozwija. Co ciekawe, gry planszowe z tej serii są tworzone w Polsce przez właścicieli wydawnictwa, Janusza Feliksa i Joannę Budniok-Feliks.

Wydawnictwo Hipokampus przywiązuje dużą uwagę do wartości merytorycznej prezentowanej oferty. Dlatego chętnie podejmuje współpracę z cenionymi autorytetami naukowymi, tworząc nowe pozycje. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza gry planszowe o tematyce medycznej i biologicznej, powstające pod opieką znanych naukowców. Warto również podkreślić, że gra "Pierwsza Pomoc" została opracowana przy wsparciu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także osób prowadzących kursy udzielania pierwszej pomocy. Dzięki współpracy z cenionymi wykładowcami akademickimi oraz innymi specjalistami powstaje znakomita oferta, w przyjemny sposób zachęcająca dziecko do nauki. To nowocześnie wydane pozycje, które zachwycą dzieci i dorosłych.

Gry planszowe i książki wydawnictwa Hipokampus zyskały uznanie wśród odbiorców w całej Polsce. Gry zdobyły również wiele prestiżowych nagród. Doceniają je nauczyciele, rodzice, wychowawcy, a nawet dziennikarze oraz badacze medycyny lub psychologii. Dzięki temu gry wydawcy są często wybierane przez polskie szkoły. Odpowiednio zaprojektowana rozgrywka jest okazją do rozwijania poprawnych relacji międzyludzkich, nauki sprawiedliwych zasad, przekazywania wiedzy z różnych dziedzin nauki, a także ćwiczenia logiki. Ponadto gry rozbudzają ciekawość świata oraz dają prawdziwą radość, wynikającą z pozyskiwania nowych umiejętności. Warto podkreślić również, że to szansa na wzmocnienie więzi rodzinnych i budowanie poczucia wspólnoty.

"Było sobie..." to ceniona seria edukacyjna, znana przez dzieci chyba na całym świecie. Popularny serial, którego pomysłodawcą jest Albert Barille, przekazują wiedzę naukową przy pomocy porywającej opowieści przygodowej. Sympatyczni bohaterowie biorą udział w wielu wyprawach, podczas których poznają historię, geografię lub biologię. Nad wszystkim czuwa mądry nauczyciel, wyjaśniający najtrudniejsze zagadnienia. Seria jest bardzo popularna w różnych krajach świata, a obecnie składa się z filmów, książek i gier planszowych.

Ładowanie...