Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Było sobie...

 (5 produktów)
?

Było sobie Życie. Edukacyjna gra planszowa

Było sobie...

101,19 
Wysyłka dzisiaj

Pokonaj Bakwiry swoją Super Mocą. Było sobie życie

Było sobie...

92,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Bitwa o zęby. Było sobie życie

Było sobie...

85,69 
Wysyłka dzisiaj

Była sobie Ziemia. Złota kolekcja. Było sobie życie

(okładka twarda)

Było sobie...

77,89 
Wysyłka dzisiaj

Było sobie...

Wyjątkowa seria edukacyjna "Było sobie..."

"Było sobie" to seria, którą pokochały dzieci na całym świecie! Albert Barille zaprezentował chyba najbardziej znane seriale edukacyjne, które w zabawny sposób przekazują dziecku wiedzę, związaną również z nauką w szkole. Dzięki tym wyjątkowym produkcjom dzieci na całym świecie od lat dowiadują się wielu ciekawych rzeczy o historii ludzkości, kulturze i o ciele człowieka. Sympatyczni bohaterowie przeżywają liczne przygody w zamierzchłych czasach lub wewnątrz ludzkiego organizmu, zawsze zdobywając wiedzę pod okiem mądrego nauczyciela, który wyjaśnia zawiłości różnych nauk. Te wspaniałe filmy łączą elementy opowieści przygodowej z wartościami edukacyjnymi, a dzięki dynamicznej akcji potrafią dodatkowo zainteresować dziecko oraz ułatwić mu zapamiętanie pozyskiwanej wiedzy.

Teraz to już nie tylko seriale animowane, ale także gry planszowe, książki i zabawki! Dzieci mogą odkrywać świat z ulubionymi bohaterami na wiele różnych sposobów. Przy okazji czeka na nie wiedza naukowa, zawsze podana w przystępny oraz przejrzysty sposób! To naprawdę niesamowite, że sławny na całym świecie serial animowany był popularny już w latach osiemdziesiątych i jest nadal popularny dzisiaj. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego języka, dobrze trafiającego do dziecka, wciąż potrafi zachwycić nawet najmłodszych miłośników odkryć. Opowiedziane w wesoły sposób oraz wypełnione żartami i śmiesznymi zwrotami akcji historie odkrywają przed dziećmi tajemnice naszego świata, uświadamiając przy tym, jak duże jest jego bogactwo, a także ile jeszcze zagadek czeka na rozwiązanie.

Poza znanymi serialami animowanymi, warto również wymienić kilka innych pozycji z tej serii!

  • "Był sobie kosmos" - to wspaniała wyprawa w odległe miejsca przestrzeni kosmicznej, zaprezentowana w formie edukacyjnej gry planszowej, przeznaczonej dla całej rodziny. Dzięki niej dowiecie się więcej o planetach, a także poznacie warunki, w jakich żyją astronauci! Ponadto gra zachęca do strategicznego oraz dokładnego planowania swoich ruchów.

  • "Była sobie ziemia" - to kolekcja klasycznej serii edukacyjnej, podejmującej niezwykle ważny współcześnie temat zagrożeń ekologicznych, które wynikają z nadmiernego wykorzystania zasobów naturalnych świata.

  • "Jedz, biegaj i rośnij zdrowo!" - to nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami gra planszowa, która uczy dzieci zdrowego odżywiania się oraz dbania o aktywność fizyczną. Podczas gry dziecko odpowiada na wiele pytań związanych ze zdrowiem i poznaje różne ciekawostki dotyczące jedzenia, odporności oraz funkcjonowania organizmu. Gra została uzupełniona także o tekst zawierający wskazówki, dotyczące odpowiedniego odżywiania się. To dobra okazja, żeby nie tylko zainteresować dziecko wiedzą biologiczną, ale także wytłumaczyć mu, dlaczego warto dbać o zdrowie.

  • "Byli sobie podróżnicy. Gra edukacyjna" - to wspaniała przygoda, podczas której cała rodzina może spróbować odkryć mityczny skarb. Najpierw trzeba będzie znaleźć tajemniczą mapę, a następnie wyruszyć w miejsce, w którym ukryto skarbiec. Każdy gracz będzie musiał wykazać się nie tylko inteligencją, ale także zdobytą wiedzą! Podczas tej wyprawy poznacie różne egzotyczne miejsca oraz usłyszycie o odkryciach geograficznych. Wysokie góry, tajemnicze lasy i starożytne miasta czekają na odważnych odkrywców, gotowych rozwiązać wszystkie zagadki!

Seria "Było sobie" to okazja do rozbudzenia ciekawości, rozwoju wyobraźni, nauki logicznego myślenia, ale przede wszystkim do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną!

Ładowanie...