Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Handy Books

 (7 produktów)

Zdania angielskie w parafrazie

(okładka miękka)

19,79 33,35 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Język angielski. Sprawdzian ósmoklasisty. Zadania powtórkowe

(okładka miękka)

21,69 36,75 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Język angielski. Matura bez problemu

(okładka miękka)

20,89 35,40 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Język angielski. Gramatyka dla uczniów szkoły średniej

(okładka miękka)

20,99 35,55 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Język niemiecki. Nie tylko dla mocnych, czyli...

(okładka miękka)

13,69 22,25 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Handy Books

Handy Books to polskie przedsiębiorstwo wydawnicze specjalizujące się w publikacji materiałów dydaktycznych i pomocy naukowych do nauki języków obcych.

Obecnie wydawnictwo Handy Books posiada w swojej ofercie przeważającą ilość książek do nauki języka angielskiego. W jego asortymencie możemy znaleźć publikacje zarówno z zakresu słownictwa, jak i gramatyki, dla wszystkich poziomów edukacyjnych oraz wiekowych. Wydawnictwo Handy Books oferuje także książki i materiały pomagające w przygotowaniu do egzaminu maturalnego i egzaminów certyfikacyjnych CAE oraz FCE. Książki wydawnictwa Handy Books gwarantują gruntowną powtórkę i rzetelne przygotowanie, dzięki któremu egzaminy stają się prostą formalnością. Wśród książek Handy Books warto wymienić cieszące się ogromną popularnością repetytoria "Język angielski. Matura bez problemu" oraz "Język angielski. Sprawdzian ósmoklasisty".

Działalność wydawnictwa Handy Books nie kończy się jednak na publikacji książek do nauki języka angielskiego. W katalogu Handy Books znajdziemy również ćwiczenia i testy do nauki języka niemieckiego, a w planach jest poszerzenie oferty o materiały edukacyjne z zakresu języka hiszpańskiego.

Książki wydawnictwa Handy Books dostępne są w większości księgarń i hurtowni językowych na terenie całego kraju. Większość z nich jest także dostępna w formie ebooków , co znacznie ułatwia korzystanie z nich.

Ładowanie...