Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  G3

   (124 produktów)

  Czarne historie 10

  38,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Set

  36,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Karaluszek kłamczuszek. Edycja królewska

  36,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Rzuć na tacę

  58,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Detektywistyczne historie G3

  34,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Qwirkle. Travel

  87,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Szkoła alchemii

  29,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Czarne historie 9

  33,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Łamigłówki drewniane 4 sztuki

  48,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Koń. Łamigłówka drewniana

  19,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Qwirkle

  163,35 
  Wysyłka dzisiaj

  Tęczowe historie G3

  33,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Łamigłówka drewniana Gepetto. Hydroplan

  14,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Kakao

  95,95 
  Wysyłka dzisiaj

  X. bierze! G3

  36,10 
  Wysyłka dzisiaj

  Łamigłówka Pyraminx. Poziom 3/5

  74,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Działanie niepożądane

  30,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Mortum. Średniowieczny detektyw

  111,37 
  Wysyłka dzisiaj

  G3

  G3 to polski dystrybutor gier planszowych, zabawek logicznych i zręcznościowych, układanek i puzzli, obecne na rynku od blisko dwóch dekad. Wydawnictwo widzi swoją misję w dostarczaniu odbiorcom rozrywki w najlepszym gatunku, trafiając przy tym w gusta różnorodnych grup wiekowych i osób o zróżnicowanych zainteresowaniach.

  Wiele z produktów ma zresztą uniwersalne zastosowanie - gry wydawnictwa G3 łączą pokolenia, a spędzany przy nich czas staje się później jednym z najlepszych rodzinnych wspomnień. Produkty z oferty G3 dostępne są w głównych polskich sieciach handlowych i największych księgarniach internetowych.

  W ofercie wydawnictwa G3 znajdują się gry planszowe i karciane o różnych poziomach trudności - są wśród nich zarówno gry strategiczne z bogato rozbudowaną fabułą, klasyczne planszówki dla dzieci i całej rodziny, jak i relaksujące gry towarzyskie, w sam raz na imprezę czy spotkanie w pubie. Największe hity sygnowane logo G3 to "Sabotażysta", "Fasolki", "6. bierze!", "Rój", "Szarlatani z Pasikurowic", "Rzuć na tacę" czy "Klask".

  Mocnym punktem oferty wydawniczej G3 są także łamigłówki i gry logiczne, wśród nich kultowe układanki Grand Master Triangles belgijskiego producenta Eureka. Te metalowe układanki logiczne wciągają ludzi w każdym wieku, stymulują logiczne myślenie i uwalniają twórczą wyobraźnię, a bogaty wybór modeli i kilka poziomów trudności sprawia, że każdy fan ambitnej rozrywki znajdzie wśród nich coś dla siebie.

  Dużym zainteresowaniem cieszą się także gry karciane z cyklu "Czarne historie", łączące elementy detektywistyczne, sensacyjne, a czasem zahaczające nawet o horror! To jedna z najpopularniejszych serii karcianek towarzyskich na całym świecie - jej pierwsza część sprzedała się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Dzięki działalności wydawnictwa G3 mogą cieszyć się nimi także polscy fani łamania głowy i świetnej zabawy.

  Ofertę G3 uzupełnia szeroki wybór puzzli, które w ostatnich miesiącach stały się jednym z najgorętszych trendów lifestylowych. Wydawnictwo proponuje tu m.in. kolekcję puzzli Jana van Haasterena czy serię Wasgij - swoistych "antypuzzli", czyli układanek bez wzorcowej grafiki.

  Ładowanie...