Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Egis Sp. z o.o.

   (14 produktów)

  Pakiet On Screen. Poziom C1. Język angielski

  (okładka miękka)

  170,55 
  Wysyłka dzisiaj

  Egis Sp. z o.o.

  Egis Sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel wydawnictwa Express Publishing w Polsce. Dzięki wsparciu doświadczonego zespołu polskich autorów i redaktorów powstaje oferta zgodna z wymaganiami stawianymi przez polskie szkoły. To popularne podręczniki oraz inne materiały edukacyjne, odpowiadające na współczesne potrzeby nauczyciela i ucznia. Doradcy metodyczni oraz konsultanci wydawcy pomagają nauczycielom języka angielskiego w całej Polsce. Wydawnictwo organizuje wykłady, spotkania w szkołach i Dni Otwarte w wielu księgarniach, starając się jak najlepiej zrozumieć wyzwania systemu nauczania.

  Wydawnictwo Egis Sp. z o.o. reprezentuje Express Publishing, który jest niezależnym wydawcą publikacji do nauki języka angielskiego. Oferuje już 3500 tytułów książkowych, a także aż 2000 materiałów elektronicznych. Oferta wydawcy dociera do 100 krajów świata. To materiały edukacyjne odpowiadające na potrzeby uczniów początkujących i zaawansowanych. Bardzo ważne miejsce zajmują tu nowoczesne technologie, znacznie ułatwiające pozyskiwanie wiedzy. Elektroniczne podręczniki (Interactive eBook), oprogramowanie tablic interaktywnych oraz serwis DigiBooks pomagają uczniom w sprawnej nauce języka angielskiego. Wydawca oferuje nie tylko podstawowe kursy, ale także przykładowe testy egzaminacyjne. Ponadto udostępnia publikacje ESP i powieści przeznaczone do nauki języków obcych. Książki wydawnictwa Egis zostały przygotowane zgodnie z polskimi programami nauczania. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na cenione podręczniki oraz zbiory ćwiczeń, opracowane przez Virginię Evans.

  Express Publishing zdobyło uznanie w szkołach wielu krajów świata. Ogromną popularność zawdzięcza zaufaniu uczniów, często wybierających jego produkty. Wydawca stawia przede wszystkim na przejrzystą metodologię nauczania, systematyczną integrację ćwiczeń, rozwój wszystkich umiejętności językowych i ciekawą prezentację materiałów. Warto zwrócić również uwagę na znakomite wsparcie nauczyciela. Książki oraz inne pomocne produkty umożliwiają dobre zaplanowanie lekcji i sprawne przekazywanie wiedzy. Natomiast praktyczne wskazówki ułatwiają uniknięcie najczęstszych błędów. Wydawnictwo dostarcza również urządzenia umożliwiające rozwój pracowni językowych oraz dba o elektroniczną ofertę, często wybieraną przez uczniów. Stawia na nowoczesne nauczanie, dzięki któremu języki obce stają się dużo prostsze.

  Ładowanie...