Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Clics Toys

 (16 produktów)
?

Klocki CLICFORMERS 300 elementów

645,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Auto 23 elementy

22,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki wiaderko 8W1. Build and Play. CB198

108,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki konstrukcyjne Wiaderko 8 w 1

108,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Clicformers 50 elementów

99,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki CLICFORMERS 30el 801006

81,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki CLICS 150 Tools tube CK-023

72,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Clics Toys

Klocki konstrukcyjne są nie tylko źródłem doskonałej zabawy, ale także wspomagają rozwój dziecięcej koordynacji ruchowo-wzrokowej. Mając to na uwadze belgijska firma Clic Toys, która powstała w 2001 roku, nieustannie udoskonala swoje klocki, aby na jak najwyższym poziomie wspierać dzieci w ich rozwoju.

Początkowo firma produkowała i sprzedawała swoje klocki pod marką Clics, jednak dzięki współpracy z koreańskim partnerem firma w znacznym stopniu się rozwinęła i zaczęła produkować klocki Clickformers. Ta udoskonalona wersja klocków pozwala na budowanie nieoczywistych konstrukcji - takich jak samoloty czy samochody - a nie tylko tradycyjne domy i zamki.

Klocki Clics Toys powstają na skutek mieszanki kreatywności, zrównoważonego rozwoju i nieograniczonej zabawy. Producent, dumny ze swoich belgijskich korzeni, większość zabawek produkuje w rodzinnym kraju. Z najwyższą dbałością o szczegóły i jakość swoich produktów nie zapomina o planecie. Klocki wykonywane są z materiałów przyjaznych dla środowiska. Nie tylko wykorzystuje plastik pochodzący z recyklingu. Ich klocki składają się w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu, a opakowania (plastikowe wiaderka, skrzynki na kółkach) już w 100% składają się z materiałów pochodzących z przemysłu wtórnego.

Clics Toys deklaruje, że nieustannie poszukują sposobów na wytwarzania całej gamy produktów z plastiku pochodzącego z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości, elastyczności i przyjemności. Chcą, aby ich produkty były zarówno przyjazne i bezpieczne dla dzieci, jak i dla środowiska.

Klocki firmy Clics Toys obecnie sprzedawane są do około 40 krajów i bawi się nimi 50 mln dzieci. Jednak producent nieustannie się rozwija, z niewielkiego magazynu w garażu stał się zdigitalizowanym i automatycznym magazynem, który każdego dnia przyjmuje około 800 pojemników zawierających po ok. 250 sztuk klocków. Gdzie klocki są sortowane, grupowane według kształtu i koloru oraz umieszczane w opakowaniach detalicznych.

Firma nieustannie dąży do najlepszej jakości klocków, tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów - dzieci.

Ładowanie...