Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Zabawki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Clics Toys

 (25 produktów)

Clics Toys. Klocki wiaderko 8W1

122,09 
Wysyłka dzisiaj

Klocki konstrukcyjne 5w1. Tuba

70,29 
Wysyłka dzisiaj

Klocki konstrukcyjne Glitter

300,69 
Wysyłka dzisiaj

Klocki CLICS Woreczek 26 el. Junior CZ123

16,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki CLICFORMERS Kosmos 4w1

74,49 
Wysyłka dzisiaj

Klocki Clics Rollerbox. 25w1

501,69 
Wysyłka dzisiaj

Clicformers Pojazdy 34 elementy

107,99 
Wysyłka dzisiaj

Klocki. Maszyny budowlane

151,59 
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki CLICFORMERS 30el 801006

75,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Clics Toys

Klocki konstrukcyjne są nie tylko źródłem doskonałej zabawy, ale także wspomagają rozwój dziecięcej koordynacji ruchowo-wzrokowej. Mając to na uwadze belgijska firma Clic Toys, która powstała w 2001 roku, nieustannie udoskonala swoje klocki, aby na jak najwyższym poziomie wspierać dzieci w ich rozwoju.

Początkowo firma produkowała i sprzedawała swoje klocki pod marką Clics, jednak dzięki współpracy z koreańskim partnerem firma w znacznym stopniu się rozwinęła i zaczęła produkować klocki Clickformers. Ta udoskonalona wersja klocków pozwala na budowanie nieoczywistych konstrukcji - takich jak samoloty czy samochody - a nie tylko tradycyjne domy i zamki.

Klocki Clics Toys powstają na skutek mieszanki kreatywności, zrównoważonego rozwoju i nieograniczonej zabawy. Producent, dumny ze swoich belgijskich korzeni, większość zabawek produkuje w rodzinnym kraju. Z najwyższą dbałością o szczegóły i jakość swoich produktów nie zapomina o planecie. Klocki wykonywane są z materiałów przyjaznych dla środowiska. Nie tylko wykorzystuje plastik pochodzący z recyklingu. Ich klocki składają się w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu, a opakowania (plastikowe wiaderka, skrzynki na kółkach) już w 100% składają się z materiałów pochodzących z przemysłu wtórnego.

Clics Toys deklaruje, że nieustannie poszukują sposobów na wytwarzania całej gamy produktów z plastiku pochodzącego z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości, elastyczności i przyjemności. Chcą, aby ich produkty były zarówno przyjazne i bezpieczne dla dzieci, jak i dla środowiska.

Klocki firmy Clics Toys obecnie sprzedawane są do około 40 krajów i bawi się nimi 50 mln dzieci. Jednak producent nieustannie się rozwija, z niewielkiego magazynu w garażu stał się zdigitalizowanym i automatycznym magazynem, który każdego dnia przyjmuje około 800 pojemników zawierających po ok. 250 sztuk klocków. Gdzie klocki są sortowane, grupowane według kształtu i koloru oraz umieszczane w opakowaniach detalicznych.

Firma nieustannie dąży do najlepszej jakości klocków, tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów - dzieci.

Ładowanie...