Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Black Monk

   (49 produktów)

  Choose Cthulhu 5: Zgroza w Dunwich

  31,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Black Monk. Coś na progu

  29,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Święto. Choose Cthulhu 8

  29,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Cyberpunk Red. Gra

  241,88 
  Wysyłka dzisiaj

  Zew Cthulhu: Zestaw startowy

  98,32 
  Wysyłka dzisiaj

  Pyrkon: Atak Koziołaków

  8,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Nieproszeni goście Gloom 3

  51,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Widmo nad Arkham

  179,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Wielosieczny topór. Munchkin 2

  58,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Munchkin

  93,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Vaesen Ponury Sekret BLACK MONK

  142,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Vaesen. Mityczne Istoty

  192,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Zew Cthulhu: Malleus Monstrorum

  272,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Zew Cthulhu. Dwie z Tysiąca

  142,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Tajemnicy Pętli. Spoza Czasu

  125,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Tajemnice Pętli. Zestaw Startowy

  91,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zew Cthulhu: Wrota ciemności

  125,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Black Monk

  Black Monk Games to wydawnictwo, które zostało założone w 2009 roku w Poznaniu.

  Głównym polem działalności wydawnictwa Black Monk Games jest wydawanie gier fabularnych, które rozbudzają wyobraźnię tysięcy graczy w Polsce.

  Od chwili powstania w 2009 roku, kiedy Black Monk Games wydało na polskim rynku grę "Munchkin" (pierwszą grę karcianą), aż po teraźniejszość, kiedy w katalogu wydawnictwa znaleźć można pełną gamę gier planszowych, karcianych, role play games, wydawnictwo stale rozwija swoją ofertę.

  W 2019 roku wydawnictwo Black Monk Games postanowiło wydać w Polsce jedną z najstarszych i najbardziej kultowych gier RPG na świecie, czyli "Zew Cthulhu". Entuzjastycznie przyjęta przez odbiorców zbiórka w serwisie wspieram.to spowodowała, że podręcznik główny oraz dodatki do podręcznika sprzedały się w bardzo wysokim nakładzie jeszcze w przedsprzedaży, stając się rekordową zbiórką w polskich serwisach tego typu.

  Od tamtego momentu wydawnictwo opublikowało ponad trzydzieści podręczników do kilku różnych gier fabularnych ("Miasto mgły", "Tajemnice pętli", "My Little Pony", "Cyberpunk Red", "Mothership RPG"), dzięki czemu Black Monk Games awansowało na jednego z największych graczy na rynku wydawnictw gier RPG w Polsce.

  Ponadto w wachlarzu wydawanych przez Black Monk Games pozycji znaleźć można szalone, pełne interakcji, imprezowe gry planszowe (wspomniany "Munchkin", "Rick and Morty", "Warhammer 40000", "Fluxx", "Gloom", "VuDu", "Lochy i kwoki"), gry paragrafowe - rodzaj książki, w której czytelnik wciela się w rolę bohatera i dokonuje wyborów, wpływających na poczynania głównego bohatera, fabułę oraz zakończenie gry, kości do gier RPG.

  Publikacje Black Monk Games, zarówno książkowe gry RPG, jak i gry planszowe, cechują się wysoką jakością wykonania. Przy każdej publikacji pracuje sztab ludzi – tłumaczy, redaktorów, grafików – którzy dbają o jak najlepsze zaprezentowanie produktów polskiemu odbiorcy. Dzięki temu każdy produkt wydawnictwa jest wart polecenia miłośnikom spędzania czasu w kreatywny sposób!

  Dzięki książkom wydawnictwa Black Monk Games i grom, które wydaje na polskim rynku, każdy może przeżyć niesamowite przygody, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Ładowanie...