Xi
cofnij do Zabawa w dom

Kategorie

   • Odkurzacze dla dzieci (4)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Odkurzacze dla dzieci

   (4 produktów)

  Zabawkowy odkurzacz dla dzieci przyniesie maluchowi mnóstwo frajdy i pomoże w nauce utrzymywania codziennej czystości. Oferujemy odkurzacze tradycyjne i ręczne, wiernie odwzorowujące dorosłe modele: produkty wiodących producentów zabawek - Euro-Trade, Simba, Artyk, Smoby - spełniają rygorystyczne normy jakości i są w pełni bezpieczne dla dzieci, a ich jakość zapewnia długie, efektywne użytkowanie.


  Maksik. Zabawkowy Odkurzacz

  42,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Odkurzacz. Zabawka. Artyk

  37,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Simba. Odkurzacz Rowenta Air force

  120,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Zabawka Odkurzacz Modern

  108,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Odkurzacz zabawkowy dla dzieci - nauka dobrych nawyków

  Pozytywne nawyki w obszarze utrzymywania czystości należy wyrabiać u dzieci od najmłodszych lat - a ponieważ kilkulatki bardzo lubią obserwować rodziców i naśladować ich zajęcia, warto wprowadzić zabawę w sprzątanie do codziennej rutyny. Odkurzacz-zabawka świetnie sprawdzi się w tym celu: na rynku dostępne są różnorodne modele przeznaczone specjalnie dla maluchów, przyciągające uwagę ciekawym designem i dodatkowymi funkcjami. Sprawdź, który z nich najlepiej pasuje do dziecięcego pokoju w Waszym domu!

  Odkurzacze dla dzieci - szeroka oferta i niskie ceny

  W sprzedaży znajdziemy zarówno zabawki wykonane na wzór tradycyjnych odkurzaczy, jak i repliki modeli ręcznych, w tym popularnych produktów marki Rowenta. Dzięki temu podczas zakupów możemy wybrać duży odkurzacz dla dzieci, najbardziej zbliżony wyglądem do sprzętu, z którego sami korzystamy podczas porządków. Dziecko może zdecydować się również na model, który wizualnie podoba mu się najbardziej - a ponieważ wiele odkurzaczy zabawkowych dla dzieci cieszy oko pięknymi kolorami, wybór może okazać się niełatwy! Niezależnie jednak od tego, który produkt przypadnie Wam do gustu najbardziej - kupując go w sklepie Tantis.pl masz gwarancję przystępnej ceny i szybkiej dostawy na dogodnych warunkach.

  Funkcje odkurzaczy zabawkowych dla dzieci

  Odkurzacze-zabawki wyposażone są w funkcje zwiększające ich podobieństwo do standardowych urządzeń, co dodatkowo zwiększa frajdę z zabawy. Wiele modeli umożliwia odtwarzanie dźwięku prawdziwego odkurzacza, uruchamianego przyciskiem podobnie jak w standardowych modelach. Często stosowanym rozwiązaniem jest także dołączenie do zestawu styropianowych kulek do rozsypania na podłodze i wciągnięcia odkurzaczem: kulki te można wyjąć i używać ich wielokrotnie. Zabawa jest przednia, a jednocześnie stwarza okazję do nauki obsługi prawdziwego odkurzacza: kiedy dziecko dorośnie do samodzielnego sprzątania, korzystanie z “dorosłego” urządzenia pójdzie mu jak z płatka!

  Ładowanie...