Xi

Niebezpieczne związki Donalda Tuska

"Niebezpieczne związki Donalda Tuska" - książka, która rzuca nową perspektywę na polską politykęJeden z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych polskich i europejskich polityków XXI wieku. Założyciel i charyzmatyczny lider Platformy Obywatelskiej - partii współtworzącej główną siłę w parlamencie RP. Premier Rzeczpospolitej, kandydat na prezydenta Polski, Przewodniczący Rady Europejskiej. DorobCzytaj więcej

Polecamy podobne produkty

"Niebezpieczne związki Donalda Tuska" - książka, która rzuca nową perspektywę na polską politykę

Jeden z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych polskich i europejskich polityków XXI wieku. Założyciel i charyzmatyczny lider Platformy Obywatelskiej - partii współtworzącej główną siłę w parlamencie RP. Premier Rzeczpospolitej, kandydat na prezydenta Polski, Przewodniczący Rady Europejskiej. Dorobek polityczny Donalda Tuska budzi podziw - ale czy to wszystko, co wiemy o jego działalności? Wojciech Sumliński i Tomasz Budzyński demaskują fakty, które stawiają bohatera książki i wielu jego współpracowników w zupełnie nowym świetle.

O czym jest książka "Niebezpieczne książki Donalda Tuska"?

Trzystustronicowa publikacja w sposób niezwykle wnikliwy i rzetelny buduje na nowo wizerunek człowieka mającego bezpośredni wpływ na kształtowanie polskiej i europejskiej polityki dwóch pierwszych dekad nowego millenium. Autorzy reportażu przybliżają czytelnikom szokujące kulisy powiązań Donalda Tuska z niemieckimi służbami wywiadowczymi, członkami struktur służb specjalnych oraz zorganizowanymi grupami przestępczymi, odwołując się przy tym do źródeł informacji obwarowanych klauzulą najwyższej tajności.

Czytając "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" Wojciecha Sumlińskiego można odnieść wrażenie, że prezentowane informacje są wyłącznie efektem twórczej wyobraźni; rzeczywistość jest jednak inna - i dużo bardziej przerażająca. Książka zawiera zbiór potwierdzonych faktów dotyczących spisków i intryg, o których opinia publiczna miała nigdy się nie dowiedzieć. Jak zapadały decyzje o kluczowym wpływie na stan państwa polskiego i czyim dobrem tak naprawdę kierowali się decydenci? Przekonaj się sam!

"Niebezpieczne związki Donalda Tuska" - autorzy

Wojciech Sumliński jest publicystą, reporterem śledczym i reżyserem filmowym znanym z dziennikarskiej działalności śledczej, badającym kulisy polskiej polityki oraz działania wymiaru sprawiedliwości. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły mu m.in. reportaże "Kto naprawdę go zabił?" na temat śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" na temat powiązań byłego prezydenta RP z komórkami mafijnymi oraz ujawnienie akt świadka koronnego Jarosława "Masy" Sokołowskiego na łamach tygodnika "Wprost". Major Tomasz Budzyński to były pracownik Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i szef lublińskiej delegatury ABW. Po zakończeniu działalności w strukturach służb specjalnych ujawnił się jako współautor książek Sumlińskiego.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
828804
Tytuł
Niebezpieczne związki Donalda Tuska
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
304
Data premiery
2018-10-17
Rok wydania
2018
Wymiary produktu [mm]
20
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.37
Długość
208
Głębokość
20
Wysokość
25
Nasza cena
25,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,2/5
13 recenzji
 • 5
  9
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Ryszard S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-08-12
  Polecam tę książkę wszystkim ślepo wierzącym p. D. Tuskowi. Tylko dziwi mnie brak reakcji odpowiednich służb i zainteresowanych. Jeżeli to jest nieprawda, Donald Tusk milczy. A jeżeli jest prawda to dawno powinno być prowadzone odnośnie opisanych sytuacji śledztwo. A ludzie odpowiedzialni za te działania powinni ponieść konsekwencje. Jest to przerażające, jak wyglądała wtedy rzeczywistość. Jeżeli ktoś pamięta tamte czasy, to sobie przypomni, jak to wyglądało i uzupełni wiedzę odnośnie tamtych czasów.
 • Bogusława J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-10
  Po przeczytaniu tej książki zrozumiałam dlaczego jako państwo jesteśmy tu gdzie jesteśmy i kto za to odpowiada. Polecam!!!
 • Kamil H. Klient niezweryfikowany
  1.0
  2020-05-31
  Ciekawe kiedy pan Sumliński zajmie się niebezpiecznymi związkami Kaczyńskiego albo Ziobro. Może opisałby sprawę wanny Wassermana? Ciężko szukać obiektywizmu w książka autor ewidentnie związanego z jedną partią polityczną.
 • Ireneusz G. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-05-10
  Ciekawa książka. Władza i pieniądze mogą zdeprawować każdego. Mam jednak trochę mętlik w głowie bo ostatnio przeczytałem też książkę "Delfin.Mateusz Morawieckim.
 • Adam T. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-05-01
  Ciekawią mnie tematy polityczne więc kiedy znajomy powiedział mi o tej książce postanowiłem ją kupić. Niektóre rzeczy w niej opisane nie są jakimś specjalnym odkryciem. Inne nie mają znamion przestępstwa. Wszystko zależy od tego jak się dane wydarzenia opiszę. Co by nie było wszystko i tak zawsze będzie winą Tuska.
 • Angelika P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-25
  Dla wiarygodności autor po książce "Niebezpieczne związki z Bronisławem Komorowskim" powinien napisać coś o zwykłym pośle np. o Jarosławie Kaczyńskim. Wtedy po przeczytaniu tej książki pewnie inaczej bym na nią patrzyła a tak to uważam że ma dużo wspólnego z Pane Kurskim(tym z dobrej zmiany). NIE POLECAM
 • Leszek T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-10
  Przedstawione związki ma każdy polityk od interpretacji dziennikarzy zależy jak czytelnik na nie spojrzy. Polecam przeczytać i rozważyć każdy we własnym sumieniu.
 • Kacper S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-26
  Jakoś nie przekonują mnie te rewelacje z książki. W podobny sposób można przedstawić każdego polityka. Ważne żeby czytać i poszerzać swoją wiedzę a i tak tylko w trakcie głosowania możemy coś zmienić. Faktycznie wiele faktów jest przdstawionych i zinterpretowanych w taki sposób że zaczynam inaczej na człowieka patrzeć.
 • Piotr Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2019-01-29
  Najlepsza pozycja roku. Nic dodać. Wiele nie rozumiałem z lat 90-tych. Pan Wojciech jest moim rówieśnikiem. Zastanawiałem się przez te lata co się dzieje z tym krajem. A dzieje się źle jak układy niszczą ludzi którzy mają zasady i brzydzą się złem.
 • Ewa N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2018-11-29
  Książka fascynująca. Oderwać się od niej nie można. Nie myślałam ,że przywódcy państwa mogą tak się sprzedać. Całe pokolenia pracowały na dorobek naszego kraju, a przywódcy, za kilka chwil pochlebstw obcych mocarstw, zmarnotrawili te wysiłki. Otwierają się oczy dlaczego wciąż jesteśmy biedni, pomimo wykształcenia i bardzo ciężkiej pracy. Zamierzam kupić więcej książek Wojciecha Sumlińskiego. Gorąco polecam.
 • Darek Klient niezweryfikowany
  5.0
  2018-11-18
  Aby poznać i zrozumieć prawdę o swoim kraju warto czytać książki dobrych i odważnych dziennikarzy śledczych. Wojciech Sumliński jest spośród nich najlepszy i najbardziej niepokorny. Zapłacił za to ogromną cenę. Na szczęście nie ugiął się, podniósł się i pracuje dalej. Ta jego książka razem z poprzednimi - o niebezpiecznych związkach Andrzeja Leppera i Bronisława Komorowskiego tworzą swoistego rodzaju trylogię, które przeczytać wprost trzeba. Gdyby wszyscy dorośli Polacy je przeczytali żylibyśmy bez wątpienia w innym lepszym kraju...a pewni politycy zostali by słusznie wyrugowali po za nawias polityki i odeszli by na niezasłużoną emeryturę...Czy tak się stanie? Niestety nie, bo raz że już mało ludzi cokolwiek czyta, a już szczególnie mało czyta takie książki. Prawda przegrywa więc już od dawna z kłamstwem i propagandą...

Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


828804
Ładowanie...