Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Liczydła i patyczki do liczenia

 (21 produktów)

Patyczki do liczenia. Zabawka edukacyjna

5/5
6,27 6,77 zł −7%
Wysyłka dzisiaj

Multiplications. Tabliczka mnożenia

4/5
8,70 12,87 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Liczydło drewniane

5/5
16,26 17,95 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

Liczydło drewniane

5/5
16,37 17,80 zł −8%
Wysyłka dzisiaj

Liczydło szkolne

5/5
12,27
Wysyłka dzisiaj

Liczydło drewniane z podstawką

19,62 22,66 zł −13%
Wysyłka 3 dni robocze

Liczydło drewniane

18,26 29,48 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Liczydło drewniane 20x26cm

(okładka twarda)

4/5
28,32 33,75 zł −16%
Wysyłka dzisiaj

Liczydło dodawania i odejmowanie

95,85 119,95 zł −20%
Wysyłka dzisiaj

Drewniane liczydło edukacyjne Królik

30,54 33,75 zł −10%
Wysyłka 3 dni robocze

Liczydło 60 elementów Goki

(okładka folia)

29,60 37,08 zł −20%
Wysyłka dzisiaj

Klocki Nauka Liczenia E-Edu 150 el.

28,02 42,79 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Liczydło drewniane + klocki 2w1. 19x17x4 cm

38,63 42,05 zł −8%
Wysyłka 3 dni robocze

Liczydło dla dzieci

Liczydeł zaczęto używać już w III wieku p.n.e. i pomimo ogromnego rozwoju technologii, nadal stanowią świetną pomoc naukową i przyrząd, który w dużym stopniu ułatwia nie tylko dodawanie i odejmowanie, lecz także mnożenie i dzielenie. Z używania liczydła płynie wiele korzyści, nie bez powodu bowiem ten przyrząd nadal jest używany w szkołach. Liczydło uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy koncentrację i cierpliwość, rozwija sprawność manualną rąk, a sama nauka liczenia dla dzieci w szkole staje się o wiele prostsza. Dzięki liczydle dzieci uczą się także pewnych mechanizmów oraz zasad matematycznych, które potem wykorzystuje się przecież przez całe życie.

Liczydło drewniane

Oferta sklepu obejmuje liczydła o różnych rozmiarach z różną liczbą elementów, jednak łączy je staranne wykonanie z naturalnych, drewnianych komponentów. W drewnianych modelach zarówno rama, jak i wszystkie elementy są wykonane z naturalnego, bezpiecznego materiału. Liczydła wyposażono w wygodne podstawki lub podpórki, które gwarantują stabilność i łatwość użytkowania. Jedną z głównych zalet dostępnych w naszym sklepie liczydeł jest kolorystyka, która przyciąga uwagę najmłodszych i zachęca do zabawy i liczenia właśnie tym tradycyjnym narzędziem. Różne kolory kuleczek z jednej strony pomagają wykonywać działania matematyczne, z drugiej koncentrują na sobie uwagę najmłodszych. Podobnie charakterystyczne dźwięki przesuwanych elementów są kolejnym aspektem, dla którego początki liczenia dla maluchów są także atrakcyjną zabawą.

Liczydła niestandardowe

Oferta sklepu obejmuje także model trójkątny, który pomaga w nauce dodawania i odejmowania w zakresie do 10. Z jednej strony są ćwiczenia z dodawania, a z drugiej odejmowania. Układ liczydła różni się od wersji tradycyjnej i obejmuje kuleczki w różnych, tęczowych kolorach, które także zostały odpowiednio ulokowane na liczydle. Kolejną propozycją dostępną w sklepie jest niewielkie drewniane liczydło z tablicą suchościeralną marki Malowany Las, która w swojej ofercie posiada przepiękne drewniane i ekologiczne zabawki. Ponadto asortyment obejmuje także typowe szkolne liczydło z koralikami w dwóch kolorach, które ze względu na niewielkie rozmiary może posłużyć jako pomoc dydaktyczna dla każdego ucznia na lekcjach matematyki.

Patyczki do liczenia

Pośród produktów dostępnych w naszej ofercie znajdują się zarówno patyczki drewniane, jak i te wykonane z tworzywa sztucznego. Warto tu podkreślić, że patyczki mogą służyć nie tylko jako liczmany, lecz także jako materiał do tworzenia figur geometrycznych, cyfr rzymskich, rebusów, łamigłówek, jak również do układania całych działań matematycznych. Marka EURO-TRADE w swojej ofercie posiada serię Craft With Fun, wśród której znajdują się zarówno patyczki wąskie i okrągłe, jak i te płaskie. Obydwa modele świetnie sprawdzą się jako narzędzia matematyczne, a przy tym stanowić będą rewelacyjny materiał do różnych twórczych działań. Warto zwrócić uwagę, że produkty te zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, a korzystać z nich mogą już trzyletnie dzieci. Patyczki są niezwykle pomocne przy każdej fazie nauki matematyki, od ćwiczenia samych kształtów cyfr i znaków, poprzez najprostsze działania, aż do bardziej skomplikowanych obliczeń. Opakowanie patyczków liczy od 50 do 100 sztuk, co daje bardzo wiele możliwości ich wykorzystania. Warto pamiętać, że niepozorne i proste patyczki dają także ogrom możliwości zabawy. Tworzenie kształtów, płaskich obrazów i grafik to zaledwie część z nich, a należy podkreślić, że świetnie rozwijają umiejętności i wyobraźnię związane z kreatywną stroną natury najmłodszych.

Ładowanie...