Xi

"Na placu budowy pasą się krowy!" Sherri Duskey Rinker i A. G. Forda to kontynuacja słynnej książeczki dla dzieci, dzięki której znów spotkacie się z ulubionymi bohaterami, tym razem zapraszającymi wszystkich małych czytelników na wspaniałą wycieczkę! Pięknie ilustrowana oraz pełna przygód opowieść zabierze dziecko na wieś, gdzie można znaleźć nie tylko ciekawe zwierzęta, ale także rewelacyjne maszyny rolnicze. Książkowa podróż już się zaczyna!

O czym jest "Na placu budowy pasą się krowy!"?

Słynne pojazdy budowlane wspólnie wybierają się na wieś. Czeka ich całoroczny wyjazd, podczas którego chcą pomóc sympatycznym maszynom rolniczym pokonać różne wyzwania. Nie brakuje im zajęć! Trzeba naprawić zalaną wcześniej drogę, a także zniszczony dach. Które pojazdy mają odpowiedni sprzęt do tych zadań? Następnie bohaterowie posprzątają zagrody, by zwierzęta mogły znów w nich zamieszkać. Co więcej, pojazdy później postanowią nawet zbudować im nowy dom!

"Na placu budowy pasą się krowy!" - opinie

"Na placu budowy pasą się krowy!" to pełna kolorowych ilustracji książeczka, która w prosty sposób wyjaśnia dzieciom przeznaczenie różnych pojazdów, a przy tym przekazuje uniwersalne wartości. Książeczki dwóch wspaniałych artystów ułatwiają kilkulatkom odkrywanie znaczenia przyjaźni, współpracy i szacunku do innych osób. Co więcej, wyjaśniają również, dlaczego należy pomagać innym ludziom. Piękne opracowanie graficzne sprawia, że czytelnikowi ciężko oderwać się od tej opowieści. Wesołe pojazdy skutecznie przyciągają uwagę dziecka, a ich przygody są zrozumiałe nawet dla najmłodszych odbiorców!

Sherri Duskey Rinker to znana na całym świecie autorka ilustrowanych książeczek dla dzieci. Jest doświadczoną ilustratorką, od ponad 20 lat tworzącą dla czytelników wspaniałe ilustracje, ułatwiające im przeniesienie się do miejsc z ulubionych książek. Już w dzieciństwie była pewna, że zostanie profesjonalną artystką. Obecnie to ceniona przez wydawców ilustratorka, która chce uczynić świat trochę weselszym miejscem.

A. G. Ford to popularny ilustrator literatury dziecięcej i zdobywca dwóch nagród NAACP Image Awards. Zilustrował już ponad 30 książek dla dzieci. W nauce ilustratorstwa pomagał mu słynny artysta, C. F. Payne. Jest uznanym ilustratorem, współpracującym z wieloma dużymi wydawnictwami oraz znakomitymi autorami. Obecnie zajmuje się również malarstwem. Wspólnie z Sherri Duskey Rinker od lat tworzy wspaniałe książeczki o sympatycznych maszynach budowlanych przeznaczone dla najmłodszych czytelników.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3377337
Ładowanie...