Xi
cofnij do Pojazdy i kolejki

Kategorie

   • Łodzie, statki (5)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Łódki, statki - zabawki

   (5 produktów)

  Od miniaturowych łódek po rozbudowane modele do składania i sklejania - w ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele statków dla dzieci z każdej grupy wiekowej, przeznaczonych do zabawy podczas kąpieli i do tradycyjnego użytku. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny i szybka dostawa w dowolnie wybrany przez Ciebie punkt gwarantują zadowolenie z zakupów.


  Katamaran policyjny Boaties

  16,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Łódż strażacka Boazz

  33,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Katamaran Boaties

  16,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Łódź sportowa Boazz

  33,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Katamaran strażacki Boaties

  16,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Statki - zabawki, które bawią i uczą

  Dzieci uwielbiają pluskać się w wodzie, a rejsy prawdziwymi statkami i obserwacja ich z brzegu morza lub rzeki sprawiają im równie dużą frajdę. Zabawkowe statki pozwalają maluchom kontynuować zabawę w domu. Wiele dmuchanych i plastikowych modeli tego typu nadaje się do użytku w wodzie, dzięki czemu maluchy mogą utworzyć swoją miniaturową flotę w wannie, na kąpielisku lub w basenie.

  Zabawa statkami dla dzieci jest nie tylko wciągającą rozrywką, lecz także okazją do poszerzenia wiedzy o świecie i wsparciem rozwoju wielu funkcji mózgu. Wiele modeli okrętów wojennych i jachtów wiernie odzwierciedla prawdziwe jednostki; podczas wspólnej zabawy można przemycić więc kilka ciekawostek historycznych na ich temat. Zabawa stymuluje kreatywne myślenie i twórczą wyobraźnię. 

  Wiele walorów edukacyjnych ma także składanie statków z klocków i sklejanie modeli. Łączenie kolejnych elementów rozwija zdolności manualne i małą motorykę, a także umiejętność planowania, wyobraźnię przestrzenną oraz zmysł plastyczny. Samodzielne złożenie statku jest dla dziecka źródłem ogromnej satysfakcji i zachęca do kolejnych prób, a w wielu przypadkach staje się początkiem hobby rozwijanego przez wiele lat.

  Statek - zabawka do wody dla malucha

  Nasz asortyment statków do kąpieli zachęca dużą różnorodnością i atrakcyjnymi cenami - najtańsze modele dostępne są już w cenach rzędu kilkunastu złotych, dlatego każdy klient znajdzie produkt w pełni odpowiadający upodobaniom dziecka i założonemu budżetowi. Aby zapewnić wszystkim odbiorcom pełną satysfakcję z zakupów, oferujemy zabawki renomowanych polskich i zagranicznych marek: Siku, Artyk, Mirage, Cobi, Plan Toys, Italeri i wiele innych.

  Wśród dostępnych statków dla dzieci znajdują się zarówno proste, kolorowe zabawki dla najmłodszych, jak i bardziej złożone modele i zestawy - okręty, motorówki, łodzie robocze straży pożarnej, bazy militarne itd. - wyposażone w ruchome elementy, napędy na baterie, efekty dźwiękowe i świetlne. Dla miłośników fantastycznych przygód świetnym wyborem będzie statek piracki - zabawka, która dostarczy im inspiracji do wymyślania własnych historii.

  Statki - zabawki do składania

  Młodsi i starsi fani modelarstwa także znajdą u nas wiele ciekawych produktów. Oferujemy szeroki wybór statków i okrętów do sklejania, w tym liczne modele odwzorowujące historyczne obiekty. Niszczyciel U.S.S. Roosevelt, niemiecki krążownik Schnarnhorst, polski jacht Kecz Bermudzki, łódź Navy Swift - to tylko niektóre z naszych propozycji; serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Ładowanie...