Xi
cofnij do Pojazdy budowlane

Kategorie

    • Koparki (171)

Dostępność

Zakres cenowy


Wiek

Wydawca

  Ocena

  Koparki - zabawki

   (171 produktów)

  Koparki zabawkowe - inspirujące zabawki dla ciekawych świata dzieci. Oferujemy modele dla różnych grup wiekowych, dbając o jakość i bezpieczeństwo. Zabawa koparkami to nie tylko rozrywka, ale też rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci.

  Koparka Giga Trucks w pudełku

  101,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor różowy

  26,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Koparka Tech Truck

  28,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Koparka friction 155932 p10 ARTYK

  12,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Koparka 70 cm

  89,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Ładowarka Eko RePlay

  37,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Wader. Tech Truck ładowarka

  26,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Pług z kulą do burzenia. Dirt Digger

  172,04 
  Wysyłka 24 godziny

  Mini-wywrotka Ausa

  82,19 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Teamsterz JCB Koparka Mighty Moverz

  94,89 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Koparka

  8,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Żonglujący Buldożer

  83,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Koparka z równiarką kołowa XE 5000

  138,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Siku. Walec drogowy

  16,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Koparko-ładowarka JCB 3CX

  132,39 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Ładowarka Claas Torion 1914

  20,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Lena Truckies Spychacz

  20,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Volvo Koparka ze światłem i dźwiękiem

  48,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Wywrotka żółta

  149,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor mały do nawozu

  16,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Maximus Spychacz żółty

  113,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Dźwig obrotowy

  48,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Maszyna budowlana koparka

  11,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Maszyna budowlana koparka do skręcania

  16,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Koparki - zabawki dla ciekawych świata

  Każdy rodzic wie, że do ulubionych zajęć kilkulatków należą zabawy odwzorowujące pracę i obowiązki dorosłych. Dzieci żywo interesują się motoryzacją, pojazdami komunikacji zbiorowej, a także maszynami budowlanymi: maluchy uwielbiają obserwować działania na prawdziwych placach budowy, a po powrocie do domu układać własne scenariusze prac podczas zabawy miniaturowymi koparkami, dźwigami i innymi produktami tego typu.

  Warto stymulować dziecięcą wyobraźnię i ciekawość świata, zaopatrując swoje pociechy w jakościowe zabawki z interesujących je dziedzin: jeśli Twoje dziecko kocha Boba Budowniczego, a ogromne maszyny budowlane wprawiają je w szczery zachwyt, koniecznie podaruj mu przynajmniej jedną zabawkę-koparkę!

  Koparka - zabawka dla dzieci w każdym wieku

  Jeśli chodzi o zabawę w plac budowy, ograniczenia wiekowe właściwie nie istnieją: w szerokiej ofercie czołowych producentów zabawek znajdziemy zarówno proste modele, dostosowane do potrzeb najmłodszych, jak i bardziej rozbudowane pojazdy przeznaczone dla starszych przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

  Niezależnie od tego, ile lat ma przyszły właściciel zabawkowej koparki, należy jednak zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania i bezpieczeństwo przedmiotu. Obejrzyj dokładnie zakupiony model pod kątem ewentualnych ostrych krawędzi i drobnych, łatwych do połknięcia elementów, sprawdź obecność oznaczenia CE i innych atestów jakości. Jeśli nic nie wzbudzi Twojego niepokoju, możesz śmiało podarować koparkę swojemu dziecku i wraz z nim cieszyć się ze wspaniałej zabawy!

  Koparko-ładowarka w dziecięcym pokoju

  Wśród produktów popularnych producentów zabawek dla dzieci: LENA Truxx, Mega Creative, Wader i wielu innych nie brak ciekawych, wielofunkcyjnych modeli koparek i ładowarek, szczególnie lubianych przez maluchy ze względu na realistyczne odwzorowanie i wiele możliwości zabawy. Ładowarki z wysięgnikami i pojemnymi łyżkami świetnie sprawdzają się do "załadunku" i przewożenia mniejszych zabawek, co dodatkowo upodabnia całą czynność do prawdziwych operacji na placu budowy.

  Szczególnie imponująca pod tym względem jest minikoparka gąsienicowa - caterpillar marki Bruder: gumowe gąsienice w miejscu standardowych kółek robią wrażenie na dzieciach i inspirują do budowania istnych torów przeszkód, imitujących trudne warunki na placach budowy i możliwych do sforsowania jedynie przy pomocy sprzętu o odpowiedniej konstrukcji.

  Koparka jako zabawka i narzędzie rozwoju kreatywności

  Zabawkowe maszyny budowlane należą do ulubionych akcesoriów dzieci, w tym zarówno chłopców, jak i dziewczynek: posługiwanie się nimi podczas zabawy umożliwia naśladowanie życia dorosłych, którym kilkulatki są mocno zainteresowane. Naśladowanie prac na placu budowy oswaja maluchy z otaczającą je infrastrukturą, inspiruje do wymyślania własnych historii i snucia planów na przyszłość, budzi też większą ciekawość świata - dzieci pytają rodziców o szczegóły zastosowania i obsługi koparki, często nakłaniają ich także do wspólnej zabawy, co staje się przyczynkiem do wartościowego spędzania czasu w rodzinnym gronie.

  Ładowanie...