Xi

Karty kontrastowe malucha. Kapitan Nauka

Maluszek w pierwszych miesiącach życia potrzebuje szczególnej troski, miłości, uwagi i bezpiecznego otoczenia w którym będzie mógł zdrowo rosnąć. Stworzenie odpowiednich warunków do harmonijnego rozwoju niemowlęcia jest priorytetem wszystkich świadomych rodziców. Z pomocą uważnym opiekunom przychodzi edukacyjna seria Kart kontrastowych malucha, które w bezpieczny sposób pobudzają wzrok dziecka od Czytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Kapitan Nauka" Zobacz wszystkie

Maluszek w pierwszych miesiącach życia potrzebuje szczególnej troski, miłości, uwagi i bezpiecznego otoczenia w którym będzie mógł zdrowo rosnąć. Stworzenie odpowiednich warunków do harmonijnego rozwoju niemowlęcia jest priorytetem wszystkich świadomych rodziców. Z pomocą uważnym opiekunom przychodzi edukacyjna seria Kart kontrastowych malucha, które w bezpieczny sposób pobudzają wzrok dziecka od pierwszych chwil życia i - poprzez pierwsze wspólne zabawy - stwarzają niepowtarzalną okazję do budowania trwałej relacji z małym człowiekiem.

Karty kontrastowe malucha - bezpieczna zabawka stymulująca rozwój wzroku niemowląt

Mądrzy rodzice wiedzą, że na kolorowe zabawki przyjdzie jeszcze czas. Tuż po narodzinach dziecko widzi nieostry świat w odcieniach czerni i bieli. Rozmazany obraz w stonowanych kolorach dopiero z czasem nabiera głębi. Zestaw Karty kontrastowe malucha z serii Kapitan Nauka pozwala maluszkom oswoić się z otoczeniem i bezpiecznie poznawać świat.

Duży format czarno-białych obrazków poszerza pole widzenia. Wyraźne wzory i kształty przykuwają uwagę oraz pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Maluchy uwielbiają zatrzymywać wzrok na prezentowanych wzorach i przyglądać się ciekawym kształtom. Oswojone z obrazkami coraz śmielej sięgają rączkami po kartę i w ten sposób stopniowo trenują spostrzeganie wzrokowe i koordynację ręka-oko. Z upływem czasu dziecko może sięgać po karty, obracać je w rączkach, wskazywać przedmioty i tym samym ćwiczyć umiejętności manualne.

Karty kontrastowe malucha - zawartość zestawu

Zestaw składa się z:

 • 12 dwustronnych czarno-białych kart w dużym formacie 13x13 cm,

 • poradnika dla rodziców i opiekunów zawierającego specjalistyczne porady optometryczne oraz szereg pomysłów na zabawy z dzieckiem.

Karty kontrastowe malucha - opinie

Karty kontrastowe malucha (0+ mies.) to unikalny zestaw edukacyjny przeznaczony dla dzieci już od pierwszych dni życia. Karty można wykorzystać na wiele sposobów. Mogą służyć do beztroskiej zabawy w gronie najbliższych. Oswajają maluszki z kształtami i nazwami przedmiotów. Wspierają najmłodszych w procesie poznawania otaczającego je świata. Zachęcają do wydawania pierwszych dźwięków naśladowczych. Sprawdzają się jako dekoracja dziecięcego pokoju. Mogą również stanowić impuls do pierwszych rozmów z maluszkiem.

Praktyczne wskazówki w części dla rodziców zostały przygotowane przez doświadczoną terapeutkę widzenia i optometrystkę, Barbarę Pakułę. Pomysłodawczyni kart pomaga dorosłym zrozumieć percepcję wzrokową niemowląt i pokazuje jak najlepiej zatroszczyć się o wzrok najmłodszych.

Karty wykonane są z grubej i solidnej tektury. Mają zaokrąglone rogi, więc są całkowicie bezpieczne dla małych użytkowników.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3239563
Tytuł
Karty kontrastowe malucha. Kapitan Nauka
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
12
Data premiery
2022-05-25
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
193 x 164
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.37
Wiek
12m+
Długość
160
Głębokość
160
Wysokość
60
Nasza cena
22,79 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Karty kontrastowe malucha. Kapitan Nauka” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. lipca, wtorek
0,00 zł
3239563
Ładowanie...