Język angielski SP 3 Hello Explorer Ćw.
Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja odzwierciedlająca podręcznik, a w niej: ćwiczenia pisania i czytania zgodne z podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej, ćwiczenia do lekcji Opener, które pozwalają na przeprowadzenie pełnej, 45-minutowej lekcji, sekcje More Fun dodatkowe ćwiczenia dla zdolnych uczniów, wykorzystujące inne techniki pracy, sekcje Wonderful World w lekcjach interkultCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Nowa Era
- Data premiery: 2025-07-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 136
- Wymiary: 305 x 212
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3635041
Tytuł
Język angielski SP 3 Hello Explorer Ćw.
Producent
Klasa
3
Typ publikacji
ćwiczenia, karty pracy
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
136
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-07-01
Rok wydania
2025
Wymiary
305 x 212
Waga
0.39 kg
Wysokość
212 mm
Długość
305 mm
Głębokość
7 mm
Szerokość
210 mm
Nasza cena
35,74 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Język angielski SP 3 Hello Explorer Ćw.” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









