Xi

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały

Wydana przez wydawnictwo Media Rodzina książka Adele Faber i Elaine Mazlish "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały" (z podtytułem: "Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły") to nowa, rozszerzona edycja światowego bestsellera, który pomógł już milionom rodzin na całym świecie. Publikacja została wzbogacona o suplement zawierający doświadczenia polskich rodziców.O czym jest książka "Jak mówić, żeby dziCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Media Rodzina
 • Data premiery: 2023-03-22
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 432
 • Wymiary: 209 x 146
Polecamy podobne produkty

Wydana przez wydawnictwo Media Rodzina książka Adele Faber i Elaine Mazlish "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały" (z podtytułem: "Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły") to nowa, rozszerzona edycja światowego bestsellera, który pomógł już milionom rodzin na całym świecie. Publikacja została wzbogacona o suplement zawierający doświadczenia polskich rodziców.

O czym jest książka "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały"?

"Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały" Adele Faber i Elaine Mazlish zawiera praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające rodzicom, opiekunom i pedagogom opanowanie trudnej sztuki komunikowania się z dziećmi i nie tylko z nimi - książka przeznaczona jest dla dosłownie każdego, kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci, a także być przez nie kochanym i rozumianym. Publikacja stanowi znakomity, wszechstronny poradnik pedagogiczny, uwzględniający zarówno wymiar teoretyczny, jak i praktyczny prostej i skutecznej zarazem komunikacji z naszymi pociechami. Autorki uwzględniły wiele przykładów i wskazówek opartych na codziennych doświadczeniach. Książka podpowiada, jak rozwiązywać najczęstsze problemy wychowawcze, od stawiania granic, przez formułowanie oczekiwań, po umiejętność słuchania. Obrazuje też metody budowania silnej więzi emocjonalnej pomiędzy dorosłym a dzieckiem, co stanowi podstawę również przyszłych relacji z dorastającymi nastolatkami.

"Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały" - opinie

Niniejsze wydanie książki "Jak mówić, żeby nas słuchały" uzupełnione zostało o opisy doświadczeń polskich rodziców, co wprowadza świeży, bardzo cenny kontekst. Autorką posłowia jest z kolei Joanna Faber, córka jednej z autorek - wychowana według metod prezentowanych w publikacji dzieli się własnymi doświadczeniami z dzieciństwa i wraz z rodzicami podejmuje skomplikowane wyzwania nowych czasów i poszukuje nowych rozwiązań z takimi problemami, jak telefonia komórkowa, media społecznościowe, społeczny ostracyzm, napięta sytuacja geopolityczna i wiele innych. Ponadczasowa treść poświęcona budowaniu szczerych, mocnych więzi, wzajemnej akceptacji własnych uczuć i wspólnemu rozwiązywaniu problemów przemówi do każdego rodzica, opiekuna, pedagoga, wychowawcy - a co najważniejsze, podsunie im skuteczne narzędzia wzmacniania komunikacji z dziećmi.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3346599
Tytuł
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały
Wydawnictwo
Liczba stron
432
Data premiery
2023-03-22
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
209 x 146
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.53
Długość
145
Głębokość
205
Wysokość
22
Nasza cena
30,59 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,5/5
2 recenzje
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Angelika J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-12-28
  Szukałam książki praktycznej i myślę że to jest to.
  Świetne przykłady, które można przełożyć na własne doświadczenia i skorzystać z proponowanych wskazówek. Jestem bardzo zadowolona.
 • Sandra M. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2023-11-20
  Książka konkret. Wypełniona po brzegi przykładowymi dialogami, obrazkami w formie komiksu, aby jak najlepiej przekazać esencję skutecznej komunikacji między rodzicem a dzieckiem. Jeśli jakaś mama chciałaby aby jej partner przeczytał choć jedną książkę o rodzicielstwie to ta książka jest idealna. Taki “konkret po męsku” bez owijania w bawełnę. Lektura daje konkretne wskazówki jak pomóc dziecku, by radziło sobie z własnymi emocjami, np. jak właściwie zareagować na histerię w sklepie; jak mówić, żeby zachęcić dziecko do współpracy np. by pamiętało o odrabianiu lekcji; co zamiast karania, jak zachęcić je do samodzielności i je motywować. Po przeczytaniu tej książki komunikacja z naszym dzieckiem (a nawet z partnerem) jest o wiele łatwiejsza, bez błądzenia czy frustracji, a efekty widać od razu. Polecam
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. lipca, piątek
0,00 zł

O Autorze


3346599
Ładowanie...