Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia

"Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia" to pierwszy w Polsce tak obszerny zbiór wiedzy o integracji sensorycznej. Czytelnicy mogą poznać tę tematykę dzięki szczegółowym opisom Zbigniewa Przyrowskiego, cenionego psychologa klinicznego i terapeuty integracji sensorycznej. Korzystając z tego podręcznika, odkryjesz najważniejsze metody terapeutyczne oraz dowiesz się, w jaki sposób prowadzonCzytaj więcej

"Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia" to pierwszy w Polsce tak obszerny zbiór wiedzy o integracji sensorycznej. Czytelnicy mogą poznać tę tematykę dzięki szczegółowym opisom Zbigniewa Przyrowskiego, cenionego psychologa klinicznego i terapeuty integracji sensorycznej. Korzystając z tego podręcznika, odkryjesz najważniejsze metody terapeutyczne oraz dowiesz się, w jaki sposób prowadzone są badania pacjentów. Praktyczne wskazówki i przedstawiona w przystępny sposób teoria stanowią znakomite wsparcie dla wszystkich terapeutów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę oraz poznawać nowe założenia metody integracji sensorycznej.

"Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia" ułatwia czytelnikowi znalezienie informacji o najczęstszych objawach zaburzeń integracji sensorycznej. Autor opisuje przypadki dzieci, które mają trudności w nauce. Przybliża badania niemowląt i pacjentów autystycznych. Ponadto znajdziesz tu cenne porady dotyczące pracy z dziećmi z ADHD lub niektórymi zespołami genetycznymi. Z pewnością można polecić tę pozycję rodzicom, nauczycielom oraz terapeutom, planującym przebieg terapii. Wskazówki Zbigniewa Przyrowskiego przydadzą się zwłaszcza młodemu terapeucie, który dopiero zaczyna pracę z dziećmi.

Warto zachęcić zwłaszcza rodziców do wyboru tego wyjątkowego podręcznika. Dzięki zawartym w nim informacjom dokładnie poznasz zasady badania dziecka i dowiesz się, jakie wyposażenie powinna mieć sala do terapii integracji sensorycznej. Ponadto czytelnik odkrywa główne objawy zaburzeń integracji sensorycznej, dzięki czemu może łatwiej je rozpoznać. To świetna propozycja dla świadomych rodziców, którzy dokładnie obserwują rozwój swojego dziecka.

Książka powstała dzięki wieloletnim badaniom Zbigniewa Przyrowskiego. Ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i zajęcia prowadzone ze studentami oraz uczestnikami kursów ułatwiły autorowi odkrycie niesamowitych tajemnic procesów sensorycznych, wpływających na rozwój człowieka. Zbigniew Przyrowski dzieli się z odbiorcami swoją szeroką wiedzą również dzięki wielu artykułom oraz publikacjom naukowym. Warto zwrócić uwagę, że jest twórcą kilku metod diagnostycznych i jednym z pierwszych badaczy zainteresowanych metodą integracji sensorycznej w Polsce. Ponadto prowadził programy szkoleniowe dla młodych terapeutów integracji sensorycznej.

W kategorii "Pedagogika i resocjalizacja" znajdziesz również praktyczne ćwiczenia, wspierające rozwój dziecka.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3201488
Tytuł
Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia
Liczba stron
332
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
212 x 151
Okładka
okładka miękka
Długość
150
Głębokość
210
Wysokość
151
Cena detaliczna
59,00 zł
Nasza cena
53,78 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
8 recenzji
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Janina Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-03-09
  Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia to moim zdaniem musi hale dla kadego terapeuta i bardzo przydatna książka dla rodziców. Dobrze napisana, dobrym językiem, konkretna i bez zbędnego lania wody. Jednym słowem mocno polecam i gorąco zachęcam do lektury. Takich pozycji jak ta powinno być znacznie więcej na rynku. No i duży plus za dobrą cenę. Uwag brak.
 • Adriana F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-28
  Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia to bez wątpienia pozycja, którą jako rodzic warto mieć na półce, warto czytać. Dużo cennych informacji, cennej wiedzym przydatnej dla każdego. Naprawdę świetnie napisana, normalnym, zrozumiałym językiem.Do tego wszystkiego sympatyczna szata graficzna i dobra cena. Jednym słowem nie mam żadnych uwag i szczerze polecam.
 • Grażyna K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-25
  Integracja Sensoryczna Teoria, Diagnoza, Terapia to książka, która powinna być w biblioteczce każdego terapeuty. Jest świetnie napisana, przez naprawdę doświadczonego człowieka i naprawdę wiele z niej cennej wiedzy. Nie ma co się dziwić. Że ten tytuł zgarnia same dobre recenzje. Ja również jestem pod ogromnym wrażeniem i szczerze polecam. Podpisuje się pod tymi wszystkimi dobrymi opiniami obiema rękoma.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 27. lutego, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


3201488
Ładowanie...