Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gumki do ścierania (mazania)

 (90 produktów)

Gumka do mazania

5,59
Wysyłka 24 godziny

Gumka AC30+AS30 PP/2

5/5
6,84
Wysyłka 24 godziny

Gumka BIC Galet blister

6,85
Wysyłka 2 dni robocze

Gumki Sweet Shop Icecreams 6666

11,84 13,10 zł −10%
Wysyłka 2 dni robocze

Gumka myszka ASTRA

23,49 24,11 zł −3%
Wysyłka 24 godziny

Temperówka z gumką.

5/5
7,02
Wysyłka 24 godziny

Gumka artystyczna.

7,93
Wysyłka 24 godziny

Gumka Milan 320 SUNSET 2 sztuki na blistrze

8,98 9,61 zł −7%
Wysyłka 2 dni robocze

Gumka do mazania Panda FANDY

34,81 40,26 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Gumka do mazania Serce FANDY

34,36 41,46 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Gumka Maped Softy 2 sztuki blister

8,59 8,97 zł −4%
Wysyłka 2 dni robocze

Gumki Sweet Shop Unicorn 6680

10,82 11,79 zł −8%
Wysyłka 2 dni robocze

Temperówko-Gumka Compact Sunset MILAN

13,60 15,59 zł −13%
Wysyłka 2 dni robocze

Gumka chlebowa 1220 do węgla i grafitu MILAN

8,55 8,82 zł −3%
Wysyłka 24 godziny

Uniwersalne gumki do mazania

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór gumek do ścierania długopisu lub do ścierania ołówka. Zróżnicowana forma produktów z tej oferty sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gumka w kształcie auta lub wesołego zwierzęcia? Może raczej gumka elektryczna? To świetne miejsce dla uczniów, dbających o ładne wyposażenie piórnika. Jednak umieszczono tutaj nie tylko akcesoria szkolne. Chlebowa gumka artystyczna zostanie doceniona przez profesjonalnych rysowników, a nawet fotografów, którzy chcą wyczyścić film fotograficzny. W tej kategorii znajdziesz również pudełka wyposażone w wiele gumek do mazania. Dzięki temu możesz mieć zapas na długi czas, jeżeli często rysujesz i jesteś perfekcjonistą lubiącym często poprawiać wykonane ołówkiem rysunki. Miękkie gumki kauczukowe są bardzo elastyczne, dzięki czemu łatwo można je wyginać, a ponadto niektóre nie zawierają PVC.

Nie tylko gumki do mazania

Kategoria zawiera oprócz gumek do mazania również inne produkty, służące do ścierania różnych substancji. Praktyczne zmazywacze umożliwiają wymazanie napisu atramentowego. Warto sprawdzić również gumki do ścierania długopisów. Ciekawym wyborem może być też temperówko-gumka, łącząca w jednym produkcie dwie różne funkcje. Natomiast specjalne pachnące gumki do mazania powodują, że rysunek dodatkowo zyskuje ładny zapach. Mechaniczne gumki do ścierania to praktyczne jednorazowe gumki przechowywane w oprawie. Wystarczy wcisnąć przycisk, by wysunąć jedną z nich. Praktyczne zastosowanie ma również winylowa gumka Grip, która nie tylko usuwa błędy, ale także umożliwia zabezpieczenie końcówki ołówka. Ponadto nie zawiera PVC. Jeżeli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, zwróć uwagę na pudełko wypełnione gumkami przypominającymi zwierzęta. To nie tylko praktyczny produkt, ale także ciekawa ozdoba piórnika. W tej kategorii znajdziesz gumki do mazania w bardzo nietypowych formach.

Produkty tradycyjne i techniczne

Gumki do mazania z tej kategorii są również przeznaczone dla osób wykonujących bardzo szczegółowe rysunki. Technic Ultra to klasyczny produkt pigmentowany chlorofilem, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Ochronna powłoka zapewnia ponadto zachowanie prostokątnego kształtu, a pozostałości po ścieraniu zbierają się w jednym miejscu. Gumka techniczna może być używana na folii kreślarskiej. Gumki artystyczne i techniczne wykonywane są przy pomocy nowoczesnych technologii. Gumka do ścierania długopisu to tylko jedna z nowości. Użycie miękkich polimerów sprawia, że produkt może dobrze czyścić papier gładki oraz porowaty. Ślad grafitowy jest wchłaniany w jego w strukturę, ułatwiając zachowanie czystości na kartce, nawet przy minimalnym dociskaniu do powierzchni papieru. Warto zwrócić uwagę również na gumki mechaniczne, które są bardzo praktyczne oraz mają ergonomiczną obudowę. Termoplastyczny materiał jest przeznaczony do zmazania nawet głębokiej linii. Szeroki wybór produktów w tej kategorii sprawi, że nawet profesjonalni rysownicy znajdą tu wyposażenie, jakie sobie wymarzą. Dzięki temu rysowanie będzie prostsze!

Ładowanie...