Xi
cofnij do Gry bez prądu

Kategorie

  • Gry w kości (1)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Gry w kości

   (1 produktów)

  Gra w kości mix

  9,09 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Gra w kości: najlepsza rozrywka to rozgrywka

  Klasyczne gry planszowe i karciane oraz gry w kości przeżywają ostatnio swój renesans. Zainteresowanie rozrywką analogową, z dala od ekranów komputerów, komórek i tabletów jest ogromne. Nie ma czemu się dziwić. Gry towarzyskie to sprawdzony sposób na ciekawe spędzenie czasu oraz zacieśnianie więzi z rodziną czy przyjaciółmi.

  Co sprawia, że potrafimy na graniu spędzać długie godziny? Najlepsza rozrywka do dobra rozgrywka. Rywalizacja, adrenalina, obmyślanie strategii, dokonywana w głowie analiza zysków i strat, konflikt rozumu z intuicją - to wszystko gwarantuje gra w kości!

  Poznaj różne warianty gry w kości

  Gra w kości nie jedno ma imię. W naszym sklepie oferujemy różne warianty tej gry, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas model najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

  • Szukasz gry do rozruszania towarzystwa na imprezie? Kości imprezowe to gwarancja (nie)zapomnianej zabawy! Sprawdza się zwłaszcza na imprezach integracyjnych, 18-nastkach i wieczorach kawalerskich/panieńskich.

  • Zagraj z partnerem w Kości miłości i spędźcie wieczór, dla którego scenariusz napiszą kości.

  • Kości oczkowe z tacką, kubkiem i bloczkiem do zapisu wyników to obietnica dobrej zabawy, a wszystko zgodnie z przyjaźnie i jasno napisaną instrukcją.

  • Gra karciana, w zasadzie Gra Kościana BANG!, to 15-minutowe rozgrywki, w których pozycja graczy może zmienić się z sekundy na sekundę. Losujemy dla siebie postać oraz tajną rolę, a potem wykorzystujemy umiejętności oraz szczęście, aby osiągnąć przypisany do roli cel.

  Kości do gry: tradycyjne i nowoczesne

  W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne kości do gry (na sztuki i w zestawach) oraz kości do gry w pokera. Poza klasycznymi kostkami w formie sześcianów, w naszej ofercie mamy także kości do gier RPG o specyficznym kształcie i w wielu wariantach kolorystycznych. Oprócz tradycyjnych jednokolorowych znajdziesz też kości dwukolorowe.

  Jeśli szukasz kości w wersji premium, by służyły Ci przez długi czas, postaw na kości do gry RPG od Rebel. Wykonane z metalu i wykończone szlachetnym złotym kolorem. Dostępna jest także wersja w kolorze srebra.

  Gra kości: poznaj nasze bestsellery

  Bestsellerowe serie kości do gier w naszym sklepie to: Story Cubes, Komplet kości REBEL RPG, Komplet kości do gier RPG, Collection Classique z grami od Wrebbit Puzzles TACTIC.

  Masz naturę gawędziarza? Snucie ciekawych opowieści to twój żywioł? Potrafisz znaleźć powiazania pomiędzy przedmiotami, które z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego? Gra w kości Story Cubes została stworzona właśnie dla Ciebie? Sądzisz, że nie masz do tego talentu? Tym bardziej powinieneś spróbować swoich sił i wyćwiczyć tę umiejętność, a na kolejnych spotkaniach towarzyskich zaskoczyć znajomych fajnie opowiedzianą anegdotą!

  Story Cubes ma wiele odmian tematycznych, dlatego możesz wybierać do woli. U nas znajdziesz: "Story Cubes. Interwencje", "Story Cubes. Harry Potter", "Story Cubes. Science fiction", "Story Cubes. Mity", "Story Cubes. Średniowiecze", "Story Cubes. Kataklizmy", "Story Cubes. Looney Tunes", "Stry Cubes. Batman", "Story Cubes. Scooby Doo", "Story Cubes. Medycyna", "Story Cubes. Atom", "Story Cubes. Poszlaki".

  Ładowanie...