Xi

Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią

Czy potrzebujemy emocji i czemu tak bardzo? Dlaczego emocje czasami nas ponoszą? Ile jest w nas chemii, a ile rozumu? Czy można być szczęśliwym bez przerwy? Do czego przydają się lęk i złość? Co nami steruje - serce czy rozum? Czy emocje da się ogarnąć i czy w ogóle warto? Jak je rozpoznawać, nazywać i radzić sobie z nimi? Te i inne pytania zadajemy sobie wszyscy na przestrzeni całego naszego życiCzytaj więcej

Czy potrzebujemy emocji i czemu tak bardzo? Dlaczego emocje czasami nas ponoszą? Ile jest w nas chemii, a ile rozumu? Czy można być szczęśliwym bez przerwy? Do czego przydają się lęk i złość? Co nami steruje - serce czy rozum? Czy emocje da się ogarnąć i czy w ogóle warto? Jak je rozpoznawać, nazywać i radzić sobie z nimi? Te i inne pytania zadajemy sobie wszyscy na przestrzeni całego naszego życia - emocje to bowiem jedna z najtrudniejszych rzeczy do zrozumienia, niezależnie od wieku. Nauka emocji jest tym samym bardzo istotną sferą naszej edukacji, dorastania i rozwoju, szczególnie dla dzieci, które często nie umieją sobie z nimi poradzić. Z pomocą przychodzi publikacja wydawnictwa Publicat - kolejny tytuł z bestsellerowej serii "To, o czym dorośli Ci nie mówią" dedykowany wszystkim, którzy chcą wiedzieć, jak to się dzieje, że czasem rozpiera nas szczęście, a czasem ogarnia smutek, i jak rozszyfrować inne, mniej lub bardziej skomplikowane emocje.

O czym jest książka "Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią"?

"Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią" z tekstem Bogusia Janiszewskiego i ilustracjami Maxa Skorwidera uświadamia młodszym i starszym czytelnikom, że wszystkie emocje są równie potrzebne i ważne, a najważniejsze, co możemy zrobić dla naszych dzieci - i samych siebie! - to nauczyć się o nich rozmawiać. A w rozmowach z pewnością pomoże niniejsza książka, której autorzy zadbali o to, by wiedzę naukową przekazać odbiorcom w sposób prosty, czytelny, zrozumiały i zabawny. W publikacji znajdziemy informacje o mechanizmach powstawania emocji, o tym, do czego są nam one potrzebne, w jaki sposób możemy je kontrolować oraz jak ważna na przestrzeni całego naszego życia jest empatia. Książka Janiszewskiego i Skorwidera to tym samym wyczerpujące kompendium wiedzy o emocjach, które dzieci mogą czytać samodzielnie lub z rodzicami i które z powodzeniem można wykorzystywać na zajęciach szkolnych czy w gabinecie terapeuty.

"Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią" - opinie

Książka "Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią" już od samej okładki urzeka i wzbudza zainteresowanie, zapowiadając zabawną i merytoryczną zarazem treść wzbogaconą o pouczające, prześmieszne ilustracje. Całość podzielona jest na rozdziały, które powoli, stopniowo wprowadzają czytelników w skomplikowany świat emocji dzięki licznym przykładom z życia wziętym. Publikację można gorąco polecić nie tylko dzieciom i młodzieży, ale także dorosłym - nie bez przyczyny autorzy dedykują ją czytelnikom w wieku od 8 do 113 lat, a na okładce umieszczają przekorną adnotację, że "to, o czym dorośli Ci nie mówią" wynika z faktu, że... "sami często nie wiedzą". Tak właśnie jest z emocjami - uczymy się ich całe życie, razem, a niniejsza książka w tej nauce doskonale pomaga.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3264512
Tytuł
Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
152
Data premiery
2021-06-02
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
271 x 214
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.72
Długość
205
Głębokość
260
Wysokość
214
Nasza cena
40,69 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3264512
Ładowanie...