Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Autorką tej wyjątkowej książki jest Natalia de Barbaro - znana psycholożka społeczna, socjolożka, trenerka umiejętności społecznych, konsultantka, felietonistka, doradczyni polityczna, wykładowczyni na Uniwersytecie Jagiellońskim. "Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie" to unikatowy poradnik dla kobiet, które czują, że w ich życiu jest za dużo powinności, a za mało radości. Autorka stworzyłCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Agora
 • Data premiery: 2021-02-10
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 256
 • Wymiary: 218 x 157

Autorką tej wyjątkowej książki jest Natalia de Barbaro - znana psycholożka społeczna, socjolożka, trenerka umiejętności społecznych, konsultantka, felietonistka, doradczyni polityczna, wykładowczyni na Uniwersytecie Jagiellońskim. "Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie" to unikatowy poradnik dla kobiet, które czują, że w ich życiu jest za dużo powinności, a za mało radości. Autorka stworzyła poetycką, szczerą i przejmującą opowieść o kobiecej drodze do szczęścia, z mocnym wkładem psychologicznym i pełnym empatii spojrzeniem na kobiece rozterki.

Natalia de Barbaro zaprasza czytelniczki w podróż pod opieką tytułowej "Czułej przewodniczki" - kobiecej intuicji i mądrości, przygniecionych codziennymi obowiązkami, rolami do spełnienia, pracą ponad siły, surowymi ocenami z zewnątrz. Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Wzbogacona o kolaże wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej "Czuła przewodniczka" szczerze, czule i z literackim polotem próbuje odpowiedzieć na to - i wiele innych - pytanie.

Autorka prowadzi czytelniczki przez zagadnienia trudne, wymagające spojrzenia w głąb siebie, weryfikujące dotychczasowe życie - ale jednocześnie jakże potrzebne, oczyszczające i gwarantujące satysfakcjonujący samorozwój. "Czuła przewodniczka" pomaga odnaleźć w sobie siłę do zmiany, do zaopiekowania się sobą i uczynienia swojego życia lepszym. Wyjaśnia, jak przestać robić to, co nam nie służy, odejść od starych, obcych wzorców, a w konsekwencji - dosłownie wrócić do siebie.

Natalia de Barbaro pisze czule, prawdziwie, mądrze. Uświadamia, że kobiety wkładają bardzo dużo wysiłku w bycie idealnymi w przypisywanych im rolach - matek, żon, kochanek, pracownic. To praktyczny, empatyczny i doskonale napisany poradnik o tym, jak uczynić prawdziwe dobro - to skierowane do samej siebie. A także przestać wątpić w swoją kobiecość, siłę, talent, determinację, z dala od obcych głosów i oczekiwań.

"Czuła przewodniczka" jest jak intelektualne lekarstwo - to pełna pasji, serca i empatii opowieść, która wzmacnia, koi i inspiruje. Natalia de Barbaro na podstawie doświadczeń własnych i cudzych, z dużym wsparciem swojej wiedzy psychologicznej, uczy, jak kochać samą siebie - i jest to lekcja bezcenna.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2971534
Tytuł
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
256
Data premiery
2021-02-10
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
218 x 157
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.45
Długość
215
Głębokość
155
Wysokość
17
Cena detaliczna
39,99 zł
Nasza cena
27,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
43 recenzji
 • 5
  35
 • 4
  5
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Małgorzata L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-17
  Świetna książka dla kobiet. Zachęci do zatrzymania się na chwile i refleksji nad sobą.
 • Kaja K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-19
  Książka obowiązkowa dla wszystkich kobiet! Czas nami "wstrząsnąć" i przestać być ofiarami, katami czy innymi zimnymi królowymi! Żyjmy, patrzmy na siebie i bądźmy życzliwe! Przesyłam dużo miłości i polecam :)
 • Aneta H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-29
  Wspaniała książka. Przeczytałam i kupuję dla innych kobiet w rodzinie , żeby odnalazły siebie dzięki niej. Pisarka, Nigdy nie ocenia żadnej z przedstawionych postaci a raczej zmusza czytelniczkę do wejścia pod powierzchnię. Książkę zachowałam, żeby w momentach gdy się zagalopujemy w dążeniu do życiowych celów wejść z powrotem na właściwą ścieżkę.
 • Anna M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-06
  Książka inspirująca to głębszego wglądu we własną kobiecość. Zdecydowanie polecam!
 • Anna S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-20
  „Czuła przewodniczka” to tytuł, po który powinna sięgnąć każda kobieta. Książka ta jest wspaniałym wsparciem dla kobiet, które pogubiły się w swoich aspiracjach, dążeniach do obranych sobie celów, spełnianiu oczekiwań otaczającego nas świata. Autorka książki daje czytelniczkom „drogowskazy” jak w tym całym zgiełku, masie codziennych obowiązków odnaleźć siebie i wrócić do tego, czego tak naprawdę chcemy i oczekujemy od życia. Książka napisana jest bardzo lekkim, przystępnym dla każdego językiem, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Pospolite, w dobrym tego słowa znaczeniu, wtrącenia jakie stosuje autorka w cytowanych rozmowach czy przemyśleniach, sprawiają, że chyba każda kobieta w łatwy sposób dostrzeże chociażby cząstkę siebie i swojego dotychczasowego zachowania, w przedstawianych w książce postaciach. Myślę, że po przeczytaniu książki „Czuła Przewodniczka” wiele kobiet zyska większą niezależność, pewność siebie, asertywność i znacznie poprawi swoje samopoczucie. Głównym przesłaniem autorki jest fakt, że większość kobiet ocenia siebie zbyt surowo i nawołuje ona do tego abyśmy czasem odpuściły. Nie musimy być zawsze idealne, wspaniałomyślne i gotowe na poświęcenie wszystkich swoich planów i marzeń, aby zadowolić innych. Tak naprawdę świat nie jest aż tak zaabsorbowany naszą osobą jak nam się wydaje, a jedyną komisją, która tak bardzo surowo ocenia nasze poczynania jesteśmy my same dla siebie. Ja sama doszłam do takich wniosków już dawno temu, ale wiele kobiet potrzebuje solidnego filaru, na którym mogłyby się oprzeć. Takim filarem w moim przekonaniu może być między innymi właśnie ta książka, dlatego polecam ją z całego serca.
 • Elżbieta . Klient niezweryfikowany
  1.0
  2021-08-30
  Gdybym wiedziała, co jest w środku, nie kupiłabym.
 • Hanna U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-30
  Książka, którą trzeba czytać pomału, przyjmując każde zdanie do ciepłego serca i otwartego umysłu. Polecam i zalecam każdej z nas.
 • Olga K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-23
  Produkt zgodny z opisem. Książka ciekawa, porusza ważne kwestie.
 • Monika P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-07-14
  Rewelacyjna pozycja, moim zdanie obowiązkowa dla każdej kobiety. Zarówno dla kobiety dojrzajej, która jest uwięziona w powinnościach życia codziennego, oddalona od swoich potrzeb, od siebie. Jak i dla kobiety młodej, wkraczającej w życie dorosłe, obwarowane mnóstwem narzuconych z góry schematów. Czyta się ja lekko, łatwo i przyjemnie i nawet się kobieta nie zorientuje kiedy przyjdzie jej zajrzeć w najgłębsze zakamarki siebie... Książka zaprasza do wolności, bliskości że sobą i spojrzenia na siebie życzliwym okiem. Czytając ma się wrażenie jakby Natalia De Barbaro -autorka książki była tuż obok, jak by za chwilę miała złapać Cię za ramię...Gratuluję autorce! Już dawno nie czytałam tak dobrej książki!
 • Anita A. Klient niezweryfikowany
  1.0
  2021-07-02
  Książka, którą powinna przeczytać każda kobieta. Uświadamia, otwiera oczy, daje do myślenia, a przede wszystkim uzmysławia nam kobietom, że nie jesteśmy same, że każda z nas doświadcza bardzo podobnych zmartwień, zagwozdek. Kobiety mają w sobie wielką moc, niestety głęboko ukrytą pod wieloma warstwami oczekiwań zewnętrznych. polecem z całego serca.
 • Joanna Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-07
  Książka, która bieże za rękę jak przyjaciel. Pokazuje jak bywa (nie jesteś sama!), ale tez jak to zmienić, jak ruszyć w podróż, w której co krok będzie trochę lepiej.
 • Karolina S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-20
  Tą książkę powinna przeczytać każda kobieta, niezależnie od miejsca, w jakim się znajduje. Jeżeli jej nie pomoże, to może dzięki tej wiedzy będzie mogła pomóc swojej koleżance, przyjaciółce, siostrze, córce, itp. Czyta się ją bardzo przyjemnie. Jest ładnie wydana i wydrukowana.
 • Malwina N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-19
  Książka, o której usłyszałam w radio - całe szczęście! Aktualnie jestem kolejny raz „młodą mamą”. Ta książka to wisienka na torcie w towarzyszącym przemęczeniu, bezradności, rutynie...
  bardzo, bardzo polecam!
 • Katarzyna B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-18
  Słania do refleksji, odkrywa nasze schematy myślenia i bycia. Tej książki nie da się "ocenić", to skarb, który należy przeczytać, przytulić do serca i wracać (w szczególności w trudnych momentach). POLECAM! Lektura obowiązkowa dla każdej kobiety!
 • Małgorzata Ż. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-28
  Książka interesująca, napisana z dbałością o kontakt z czytelnikiem, wzbogacona o ciekawe kolaże autorki. Gorąco polecam.
 • Jola H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-03-04
  Ta książka to moje najnowsze odkrycie i zarazem najlepsza przyjaciółka. Fajnie napisana, z boską szatą graficzną. Trzeba przyznać, ze co jak co, ale już sama okładka zachęca do lektury , a tytuł już tylko do podsyca. Książka trochę kosztuje, ale uwierzcie mi że warto. Ja kupiłam za radą mojej koleżanki z pracy, a teraz polecam wam.
 • Grazyna H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-03-03
  Nie ma co się dziwić, że książka „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” zgarnia same pozytywne recenzje, bo jest po prostu genialna i to chyba pod każdym możliwym względem. Fajnie napisana, z  piękną szatą graficzną, napisana pięknym językiem, czerpię z niej mnóstw inspiracji. Mam nawet pozaznaczane najważniejsze dla mnie fragmenty. Jeszcze nie raz nie dwa do niej wrócę, a  tymczasem teraz czyta moja siostra i z tego co widzę, to jest równie zachwycona co ja.
 • Mariola L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-24
  Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie to must have dla każdej kobiety. Książka genialna w każdym calu, zarówno jeśli chodzi o wartościowy przekaz, jak i bardzo ładną szatę graficzną. Nie mam totalnie żadnych zastrzeżeń do tej pozycji i szczerze mówiąc, a raz pisząc to już nie mogę doczekać się kolejnych pozycji autorki. Takich książek jak ta to naprawdę obecnie ze świeczką szukać
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. lutego, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 27. lutego, wtorek
0,00 zł

O Autorze


2971534
Ładowanie...