Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Biologia Campbella

Poznaj jeden z najpopularniejszych na świecie podręczników do biologii! "Biologia Campbella" to znakomita publikacja słynnych naukowców, która rewelacyjnie wyjaśnia czytelnikom podstawowe zagadnienia z biologii. Amerykańscy badacze przekazują czytelnikowi rzetelnie opracowaną wiedzę, w przystępny sposób wprowadzając uczniów w świat nauki. To wydanie unowocześnione i poszerzone, omawiające najnowszCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Rebis
 • Data premiery: 2023-02-28
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 1488
 • Wymiary: 295 x 241

Poznaj jeden z najpopularniejszych na świecie podręczników do biologii! "Biologia Campbella" to znakomita publikacja słynnych naukowców, która rewelacyjnie wyjaśnia czytelnikom podstawowe zagadnienia z biologii. Amerykańscy badacze przekazują czytelnikowi rzetelnie opracowaną wiedzę, w przystępny sposób wprowadzając uczniów w świat nauki. To wydanie unowocześnione i poszerzone, omawiające najnowsze odkrycia naukowe oraz prezentujące wyniki badań naukowców z całego świata.

"Biologia Campbella" - o czym jest książka?

Ten niezwykły podręcznik przekazuje szczegółową wiedzę o organizmach żywych, uwzględniając przy tym najnowsze badania dotyczące genetyki, ewolucji i ekologii. Czytelnik dowiaduje się, w jaki sposób działa chemia życia, poznaje mechanizmy ewolucji oraz odkrywa ewolucyjną różnorodność ziemskiego życia. Autorzy bardzo dokładnie opisują organizmy żywe, wyjaśniając złożone mechanizmy biologiczne. Ponadto wprowadzają czytelnika w podstawowe wyzwania ekologiczne, z którymi musi zmierzyć się współczesny świat.

"Biologia Campbella" - recenzje

"Biologia Campbella" to już 3 edycja znanego podręcznika, który został opracowany przez wybitnych amerykańskich biologów i stanowi znakomite źródło wiedzy dla studentów kierunków medycznych lub biologiczno-chemicznych. Autorzy pomagają czytelnikowi odkryć mechanizmy świata natury, w przystępny sposób wyjaśniając, jak działają ziemskie organizmy. Co ważne, dbają o przemyślany układ treści, dzięki czemu można łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Ten wspaniały podręcznik słynie z rzetelnie opracowanej wiedzy biologicznej i pięknego opracowania graficznego. Znakomite ilustracje nie tylko ozdabiają poszczególne rozdziały, ale także ułatwiają odkrycie wielu mechanizmów natury. Ta publikacja od lat jest chętnie wybierana przez uczniów, studentów oraz wykładowców akademickich, a jej nowe wydanie ułatwia czytelnikowi zrozumienie znaczenia najnowszych odkryć biologii.

Podręcznik uznanych naukowców jest ceniony przez wiele instytucji naukowych. Publikację polecają chociażby Polskie Towarzystwo Genetyczne, Polskie Towarzystwo Biochemiczne, Polska Federacja Biotechnologii, a także prestiżowe magazyny naukowe. "Biologia Campbella" trafia również na ważne wydarzenia naukowe polskie i zagraniczne. W kategorii "Biologia, ekologia - książki" znajdziesz dodatkowe publikacje znanych biologów.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3331212
Tytuł
Biologia Campbella
Wydawnictwo
Liczba stron
1488
Data premiery
2023-02-28
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
295 x 241
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
3.53
Długość
230
Głębokość
280
Wysokość
241
Cena detaliczna
299,00 zł
Nasza cena
197,29 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 5. marca, wtorek
0,00 zł
3331212
Ładowanie...