Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Zack Bush

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Zack Bush nie posiada żadnych dostępnych produktów

Zack Bush

Zack Bush przyszedł na świat i wychował się w Miami na Florydzie, jest amerykańskim autorem książek dla dzieci.

Zanim jednak Bush był w stanie zrealizować kolejne marzenie, którym było tworzenie literatury dla najmłodszych, odrestaurował i ponownie otworzył Ball & Chain czyli historyczną salę koncertową na Calle Ocho w sercu Little Havana. Miejsce odniosło sukces na skalę światową i stało centrum kultury na Florydzie.

Niedługo po tym Bush został ojcem i właśnie to doświadczenie skłoniło go do przelania swoich przemyśleń na papier.

Twórczość Zacka Busha to przede wszystkim próba uchwycenia wyjątkowej relacji, która łączy ojców z dziećmi. Poza wyrazem uczuć, które jako ojciec odczuwał, chciał również pokazać innym mężczyznom, że mogą być równie emocjonalni i tkliwi, jak matki i że nie jest to strona rodzicielstwa dedykowana wyłącznie kobietom.

Jego największą inspiracją są jego dzieci i żona. Jak sam przyznaje, najlepsza inspiracja pochodzi z rzeczywistych doświadczeń. Każdy dzień jest dla niego przygodą, a sam autor ciągle notuje rzeczy na papierze lub w telefonie. Będąc rodzicem czuje się inspirowany każdego dnia.

Na polskim rynku została dotychczas wydana jego książka "Dla mnie", która w rewelacyjny i wzruszający sposób ukazuje pełne czułości momenty, które łączą ojca i jego maleńkie dziecko.

Ładowanie...