Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gregorio De Lauretis

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Gregorio De Lauretis nie posiada żadnych dostępnych produktów

Gregorio De Lauretis

Gregorio De Lauretis to włoski ilustrator i projektant graficzny. Wykształcenie zdobywał na Academy of Art we Florencji. Ponadto studiował projektowanie graficzne oraz web design w Nemo NT Academy of Digital Arts, gdzie był uczniem znanego projektanta postaci, Stephena Silvera. Gregorio De Lauretis z równym powodzeniem korzysta z tradycyjnych technik graficznych i nowoczesnego oprogramowania komputerowego.

Gregorio De Lauretis jest ilustratorem freelancerem i mieszka we Florencji. Wykonując ilustracje, często tworzy rysunek na papierze, który zeskanowany trafia później do programu graficznego, gdzie artysta uzupełnia różne szczegóły oraz wzbogaca dzieło kolorystycznie. Wierzy w to, że wyobraźnia jest jego światem, a opowiada o nim dzięki ilustracji, którą uważa za prawdziwy język.

"Dla mnie" - książka Zacka Busha, którą zilustrował Gregorio De Lauretis. To wzruszająca opowieść o ojcostwie, uwieczniająca piękne chwile z życia ojca. Pierwsze słowa i pierwsze kroki dziecka zostają w pamięci rodziców, a autorzy starają się je odpowiednio uhonorować w tej książce obrazkowej. Tworzą znakomitą opowieść o niesamowitej sile miłości, jaką ojciec obdarza swoje dziecko. Dzięki tej pięknie wydanej książce obrazkowej rodzice mogą porozmawiać z dzieckiem o bliskości, rodzicielstwie oraz ogromnej wartości rodziny. Wspaniałe ilustracje włoskiego artysty sprawiają, że czytelnik w każdym wieku chętnie wraca do tego picturebooka.

Ładowanie...