Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Toshikazu Kawaguchi

 (3 produktów)

Zanim wystygnie kawa

Toshikazu Kawaguchi, Karolina Waclawiak

(okładka miękka)

27,69 44,90 zł −38%
Wysyłka dzisiaj

Tales from the Cafe

Toshikazu Kawaguchi

(okładka miękka)

42,29 57,99 zł −27%
Wysyłka 2 dni robocze

Before the Coffee Gets Cold

Toshikazu Kawaguchi

(okładka miękka)

50,19 57,99 zł −13%
Wysyłka 2 dni robocze

Toshikazu Kawaguchi

Toshikazu Kawaguchi urodził się w Osace w Japonii w 1971 roku. Wcześniej był producentem, reżyserem i scenarzystą dla grupy teatralnej Sonic Snail.

Wiele lat tworzył jako dramaturg, jego prace obejmują: "COUPLE", "Sunset Song" i "Family Time". Powieść "Zanim wystygnie kawa" jest adaptacją sztuki Kawaguchiego z 1110 Productions, która zdobyła główną nagrodę 10. Festiwalu Dramatu Suginami.

W 2018 roku miał swój debiut film "Cafe Funiculi Funicula", w reżyserii Ayuko Tsukahara, w którym rolę główną zagrała Kasumi Arimura. Film jest adaptacją powieści autora "Zanim wystygnie kawa". Opowiada ona o specjalnej kawiarni zlokalizowanej w Japonii. Jest ona czynna od ponad stu lat i krąży o niej wiele legend. Mówi się, że po wejściu do środka nikt nie będzie taki, jak dawniej.

Mówi się, że pijąc w niej kawę, można na nowo przeżyć ten moment życia, w którym dokonało się złego wyboru. Należy jednak przestrzegać jednej zasady: należy bezwzględnie dokończyć kawę, zanim ostygnie. Nie każdy ma odwagę wejść do kawiarni, jednak kolejni bohaterowie postanawiają rzucić wyzwanie losowi i dowiedzieć się, co może się stać.

Ładowanie...