Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Toshikazu Kawaguchi

   (8 produktów)

  Zanim wystygnie kawa

  26,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zanim wystygnie kawa. Opowieści z kawiarni

  (okładka miękka)

  27,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zanim wyblakną wspomnienia

  (okładka miękka)

  27,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Before We Say Goodbye wer. angielska

  (okładka twarda)

  84,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Tales from the Cafe. Before the Coffee Gets Cold

  61,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Before the Coffee Gets Cold

  43,69 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Toshikazu Kawaguchi

  Toshikazu Kawaguchi urodził się w Osace w Japonii w 1971 roku. Wcześniej był producentem, reżyserem i scenarzystą dla grupy teatralnej Sonic Snail.

  Wiele lat tworzył jako dramaturg, jego prace obejmują: "COUPLE", "Sunset Song" i "Family Time". Powieść "Zanim wystygnie kawa" jest adaptacją sztuki Kawaguchiego z 1110 Productions, która zdobyła główną nagrodę 10. Festiwalu Dramatu Suginami.

  W 2018 roku miał swój debiut film "Cafe Funiculi Funicula", w reżyserii Ayuko Tsukahara, w którym rolę główną zagrała Kasumi Arimura. Film jest adaptacją powieści autora "Zanim wystygnie kawa". Opowiada ona o specjalnej kawiarni zlokalizowanej w Japonii. Jest ona czynna od ponad stu lat i krąży o niej wiele legend. Mówi się, że po wejściu do środka nikt nie będzie taki, jak dawniej.

  Mówi się, że pijąc w niej kawę, można na nowo przeżyć ten moment życia, w którym dokonało się złego wyboru. Należy jednak przestrzegać jednej zasady: należy bezwzględnie dokończyć kawę, zanim ostygnie. Nie każdy ma odwagę wejść do kawiarni, jednak kolejni bohaterowie postanawiają rzucić wyzwanie losowi i dowiedzieć się, co może się stać.

  Ładowanie...