Xi

Tadeusz Oleszczuk

 (4 produktów)

O Menopauzie. Czego ginekolog Ci nie powie

Anna Augustyn-Protas, Tadeusz Oleszczuk

(okładka miękka)

29,99 
Wysyłka dzisiaj

Facet jak młody bóg. Zachowaj zdrowie i korzystaj z życia

Tadeusz Oleszczuk

(okładka miękka)

29,99 
Wysyłka dzisiaj

Uspokój swoje hormony

Tadeusz Oleszczuk

(okładka miękka)

28,79 
Wysyłka dzisiaj

Czego ginekolog ci nie powie. Książka, którą powinna przeczytać każda z nas!

Tadeusz Oleszczuk, Anna Augustyn-Protas

(okładka miękka)

29,99 
Wysyłka 2 dni robocze

Tadeusz Oleszczuk

Tadeusz Oleszczuk to lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo ważna jest dla niego edukacja pacjenta. Dzieli się z pacjentami wiedzą zdobywaną przez ponad 30 lat praktyki medycznej. Uważa, że odkrycie przyczyn dolegliwości powinno być nawet ważniejsze od leczenia objawów. W 2012 r. zdobył nagrodę na konferencji medycznej w Białymstoku za omówienie wpływu mikroflory jelitowej na zdrowie człowieka. To również popularny autor poradników o zdrowym stylu życia.

Tadeusz Oleszczuk ukończył studia w Gdańskiej Akademii Medycznej. Następnie obronił doktorat w Centrum Onkologii-Institut w Warszawie. Pracował w Szpitalu Wojewódzkim i Poradni Onkologicznej, a przez 3 lata był nawet ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego. Prowadził również wykłady dla studentów fizjoterapii, kosmetologii, dietetyki oraz pielęgniarstwa. Ponadto jest autorem wielu publikacji ukazujących się w czasopismach medycznych. Twierdzi, że organizm człowieka to struktura, której prawdziwe zdrowie wynika z dobrego funkcjonowania wszystkich narządów.

Ten niezwykły lekarz podkreśla, że zmiany chorobowe są często związane z zaburzeniami hormonalnymi, metabolicznymi i genetycznymi oraz wpływem środowiska. Dla Tadeusza Oleszczuka bardzo ważna jest profilaktyka. Dlatego tak dużą uwagę przywiązuje do edukacji pacjentów. W przejrzysty sposób przekazuje wiedzę medyczną, wyjaśniając czytelnikom przyczyny powstawania chorób. Ponadto uświadamia ludziom, jak ważne jest dbanie o aktywność fizyczną, zdrowe odżywanie się i korzystanie z naturalnych produktów spożywczych. Natomiast w środowisku medycznym promuje łączenie wiedzy z różnych dziedzin naukowych.

"Facet jak młody bóg. Zachowaj zdrowie i korzystaj z życia" - Tadeusz Oleszczuk wyjaśnia, w jaki sposób mężczyzna może zachować dobrą formę i dbać o swoje zdrowie w różnym wieku. Omawia badania, o których warto pamiętać, a także podpowiada, jak poprawić sprawność fizyczną oraz opóźnić starzenie się organizmu. To poradnik wypełniony praktyczną wiedzą przeznaczoną dla wszystkich mężczyzn!

Ładowanie...