Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Tadeusz Oleszczuk

   (4 produktów)

  Uspokój swoje hormony

  (okładka miękka)

  29,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Tadeusz Oleszczuk

  Tadeusz Oleszczuk to lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo ważna jest dla niego edukacja pacjenta. Dzieli się z pacjentami wiedzą zdobywaną przez ponad 30 lat praktyki medycznej. Uważa, że odkrycie przyczyn dolegliwości powinno być nawet ważniejsze od leczenia objawów. W 2012 r. zdobył nagrodę na konferencji medycznej w Białymstoku za omówienie wpływu mikroflory jelitowej na zdrowie człowieka. To również popularny autor poradników o zdrowym stylu życia.

  Tadeusz Oleszczuk ukończył studia w Gdańskiej Akademii Medycznej. Następnie obronił doktorat w Centrum Onkologii-Institut w Warszawie. Pracował w Szpitalu Wojewódzkim i Poradni Onkologicznej, a przez 3 lata był nawet ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego. Prowadził również wykłady dla studentów fizjoterapii, kosmetologii, dietetyki oraz pielęgniarstwa. Ponadto jest autorem wielu publikacji ukazujących się w czasopismach medycznych. Twierdzi, że organizm człowieka to struktura, której prawdziwe zdrowie wynika z dobrego funkcjonowania wszystkich narządów.

  Ten niezwykły lekarz podkreśla, że zmiany chorobowe są często związane z zaburzeniami hormonalnymi, metabolicznymi i genetycznymi oraz wpływem środowiska. Dla Tadeusza Oleszczuka bardzo ważna jest profilaktyka. Dlatego tak dużą uwagę przywiązuje do edukacji pacjentów. W przejrzysty sposób przekazuje wiedzę medyczną, wyjaśniając czytelnikom przyczyny powstawania chorób. Ponadto uświadamia ludziom, jak ważne jest dbanie o aktywność fizyczną, zdrowe odżywanie się i korzystanie z naturalnych produktów spożywczych. Natomiast w środowisku medycznym promuje łączenie wiedzy z różnych dziedzin naukowych.

  "Facet jak młody bóg. Zachowaj zdrowie i korzystaj z życia" - Tadeusz Oleszczuk wyjaśnia, w jaki sposób mężczyzna może zachować dobrą formę i dbać o swoje zdrowie w różnym wieku. Omawia badania, o których warto pamiętać, a także podpowiada, jak poprawić sprawność fizyczną oraz opóźnić starzenie się organizmu. To poradnik wypełniony praktyczną wiedzą przeznaczoną dla wszystkich mężczyzn!

  Ładowanie...