Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Saifedean Ammous

 (1 produktów)

Standard Bitcoina

(okładka miękka)

5/5
34,32 56,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Saifedean Ammous

Dr Saifedean Ammous jest autorem przełomowej publikacji "Standard Bitcoina", jak dotąd najlepiej sprzedającej się pozycji poświęconej ekonomicznemu aspektowi kryptowalut. Książka jest nowatorskim ujęciem tematu, wyjaśniającym wartość bitcoina jako najmocniejszej waluty w historii świata oraz jedynej skutecznej alternatywy dla krajowych banków centralnych w kontekście płatności międzynarodowych. Bitcoin według Ammousa ma potencjał wystarczający do tego, by w przyszłości zmienić światowe rynki i całe nasze życie.

Praca doktorska dr Ammousa, obroniona na Uniwersytecie Columbia, sytuuje się w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw i omawia ekonomiczny aspekt użytkowania biopaliw oraz odnawialnych źródeł energii. Ammous studiował także zarządzanie w London School of Economics oraz inżynierię na Amerykańskim Uniwersytecie w Bejrucie.

Poza działalnością naukową i literacką Saifedean Ammous prowadzi autorski podcast "The Bitcoin Standard Podcast", poświęcony zagadnieniom związanym z pieniądzem cyfrowym oraz austriacką szkołą ekonomii. Naukowiec jest ponadto autorem kursów i seminariów internetowych z dziedziny ekonomii, dostępnych dla zainteresowanych użytkowników z całego świata.

Ładowanie...