Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Sabine Bohlmann

 (3 produktów)
?

Tatusiu, czy dziesięć to dużo?

(okładka twarda)

25,99 
Wysyłka 24 godziny

Historia małej popielicy, która nie mogła zasnąć.

Sabine Bohlmann, Kerstin Schoene

(okładka twarda)

24,29 
Wysyłka 24 godziny

Historia małej popielicy, która nie chciała się..

Sabine Bohlmann, Kerstin Schoene

(okładka twarda)

24,29 
Wysyłka 24 godziny

Sabine Bohlmann

Sabine Bohlmann przyszła na świat 5 marca 1969 roku, w Monachium. Jest niemiecką aktorką dubbingową oraz autorką. Od 1984 pracuje jako aktorka, obecnie także jako reżyserka dubbingu filmów i seriali. Największą sławę w świecie dubbingu przyniosło jej podkładanie głosu do serialu animowanego "The Simpsons". W latach 80. i 90. prawie nie było dubbingu dla dzieci, w którym nie brała udziału, chociaż jako głos gościnny. Ze względu na bardzo wysoki i miękki głos jest często angażowana do dubbingowania małych dzieci i nastolatków.

Pisanie opowiadań było zawsze jej marzeniem i już jako dziecko podejmowała pierwsze próby pisania. Jako młoda mama zaczęła wreszcie pisać i ilustrować opowiadania – na tematy, które w tamtym czasie zajmowały jej dzieci. W ten sposób przez lata zebrała wiele pomysłów. Sabine Bohlmann w końcu postanowiła opublikować swoje prace i rozpoczęła karierę jako autorka książek dla rodziców, zaczynając od "Łyżki cukru". Wkrótce wydała kolejne książki, tym razem obrazkowe i dla dzieci, jej dorobek obecnie liczy ponad 40 tytułów.

Seria "Historia małej popielicy", wydana na rynku polskim przez wydawnictwo Mamania, stała się jej drogą do sukcesu. Z uroczej i ciepłej opowieści o zasypianiu powstał cały świat, z kilkoma sequelami, audiobookami, albumem muzycznym i wieloma artykułami dla fanów - od pluszowych zabawek po pościel.

Sabine Bohlmann pisze także dla starszych dzieci. Dotychczas wydała dwie serie: "Pani Miodową" i "Dziewczynę o imieniu Willow". Ponadto na swoim koncie ma także wiele tytułów nienależących do serii, wydawanych przez czołowych niemieckich wydawców.

Ładowanie...