Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Robin Sharma

 (4 produktów)

Mnich, który sprzedał swoje ferrari

(okładka miękka)

5/5
15,53 24,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

(okładka miękka)

40,31 44,90 zł −10%
Wysyłka 2 dni robocze

The Monk Who Sold his Ferrari

(okładka miękka)

37,05 39,00 zł −5%
Wysyłka 2 dni robocze

Manifest codziennego bohatera

(okładka miękka)

42,25 49,90 zł −15%
Wysyłka 24 godziny

Robin Sharma

Robin Sharma to kanadyjski pisarz, coach i mówca motywacyjny. Przez niektóre źródła uważany za jednego z pięciu najbardziej cenionych współcześnie ekspertów z zakresu zarządzania i rozwoju osobistego.

Z wykształcenia jest prawnikiem, początkowo to właśnie ten kierunek obrał jako swoją ścieżkę kariery, jednak szybko pojął, że jego powołaniem jest coś zgoła innego. Napisał książkę dotyczącą radzenia sobie ze stresem i utwierdził się w przekonaniu, że dalsza droga zawodowa musi skupić się na zachęcaniu ludzi do wzrostu duchowego i rozwoju osobistego, co szybko stało się głównym źródłem jego zainteresowań. Jest autorem kilkunastu książek o tej tematyce, które w zawrotnym tempie stały się bestsellerami. Jego publikacje zostały przetłumaczone na wiele języków i sprzedały się w liczbie ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Największy rozgłos przyniosła mu książka "Mnich, który sprzedał swoje ferari".

Jego ogromna wiedza i doświadczenie robi potężne wrażenie na czytelnikach z całego świata - wśród jego fanów znajduje się wiele znanych nazwisk jak choćby Jon Bon Jovi. Swoje innowacyjne metody zarządzania miał możliwość trenować z pracownikami takich znanych marek jak Nike, Coca-Cola, Starbucks, czy Microsoft. Robin Sharama jest również filantropem i założycielem fundacji, która zajmuje się wspieraniem dzieci z ubogich rodzin, które - jak twierdzi sam pisarz - mogą dzięki tej pomocy stać się odpowiedzialnymi przywódcami jutra.

Ładowanie...