Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb i marzeń. Zamień przeklęte "nie mogę" w uwalniające "mogę". Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, która na zawsze odmieni sposób, w jaki patrzysz na każdy nadchodzący dzień. Wszystko dzięki sprawdzonej przez miliony ludzi na całym świecie metodzie, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowaszCzytaj więcej

Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb i marzeń. Zamień przeklęte "nie mogę" w uwalniające "mogę". Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, która na zawsze odmieni sposób, w jaki patrzysz na każdy nadchodzący dzień. Wszystko dzięki sprawdzonej przez miliony ludzi na całym świecie metodzie, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowasz zdrowie i energię. Szczęśliwy poranek zmienia bowiem dosłownie wszystko. Bestsellerowy autor Robin Sharma wyjaśnia szczegóły tegorewolucyjnego konceptu w wydanej przez Wydawnictwo Kompania Mediowa książce "Klub 5 rano".

O czym jest książka "Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko"?

"Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko" Robina Sharmy - jednego z czołowych guru rozwoju osobistego na świecie, autora książek, które sprzedały się w łącznym nakładzie 15 milionów egzemplarzy, legendarnego przywódcy i elitarnego eksperta do spraw osobistej wydajności - przedstawia autorskie sposoby zmniejszenia stresu, poprawy koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą a życiem osobistym. Metody te zostały wypracowane w trakcie wielu lat praktyk z ludźmi, którzy odnieśli największe sukcesy na świecie. Sharma dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu: wygrywanie zaczyna się o świcie. Okazuje się, że nawyk wczesnego wstawania pomógł już wielu osobom osiągnąć wspaniałe sukcesy, zwiększając zarazem ich poczucie szczęścia, spełnienia i sprawczości.

"Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko" - opinie

Książka "Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko" to nie tylko skuteczny, precyzyjny i przystępny poradnik, ale także autentyczne historie ludzi sukcesu, wielkich geniuszów oraz tytanów biznesu - wszyscy oni w określony sposób zaczynają każdy swój dzień. Ta opracowana przez Robina Sharmę poranna praktyka pomaga łatwo, bez wysiłku wstawać o świcie, umożliwiając tym spokojne wejście w bardzo długi, jak się okazuje, dzień. Dzięki praktycznym i bardzo konkretnym radom autora zyskujemy jakże cenny czas na myślenie, ćwiczenia, rozwój osobisty i kreatywne działania. Nie zwlekaj - wstąp do Klubu 5 rano i wykorzystaj każdy dzień najlepiej, jak możesz! Wszystko dzięki książce, która jest jednocześnie manifestem mistrzostwa, poradnikiem genialnej produktywności i po prostu - towarzyszem pięknie przeżywanego życia.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3240069
Tytuł
Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
350
Data premiery
2021-05-19
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
209 x 138
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.41
Długość
135
Głębokość
205
Wysokość
138
Cena detaliczna
44,90 zł
Nasza cena
39,86 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 6. marca, środa
0,00 zł

O Autorze


3240069
Ładowanie...