Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Robert Samborski

   (2 produktów)

  Sakrament obłudy. Wspomnienia z seminarium

  (okładka miękka)

  24,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Robert Samborski

  Robert Samborski jest byłym duchownym katolickim wyrzuconym z seminarium tuż przed święceniami kapłańskimi. Jest autorem książki - Sakrament obłudy. Wspomnienia z seminarium. - której sam tytuł już wskazuje na treść, są to zapiski wspomnień niedoszłego kapłana.

  Robert Samborski obecnie studiuje biologię na Wydziale Biologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie prowadzi bloga templeofwolf.eu, na którym opisuje swoje leśne wędrówki z psem, ale także ma dział zatytułowany biologia (w którym dzieli się tym, czego dowie się z "wielkiej nauki o życiu"), religia naturalna (z artykułami i nowej i jednocześnie prastarej formie religijności wynikającej z natury), muzeum wilka (ze zdjęciami przyrody), okiem wilka (z przemyśleniami na temat ludzkiego świata) oraz Chram Fenrira (miejsce, gdzie każdy z jego czytelników może pozostawić swoją modlitwę).

  Robert Samborski twierdzi, że z czasem zrozumiał, że tylko świat natury zasługuje na cześć i chce mu ją oddawać. Jest miłośnikiem nauki - szczególnie biologii - i przyrody, jednocześnie jest silnie związany ze światem zwierząt. Uważa, że jego przewodnikiem duchowym (totemem) jest Fenrir, Wielki Wilk – Ucieleśnienie Doboru Naturalnego.

  Ładowanie...