Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Robert Hull

 (1 produktów)
?

Wielka domowa apteczka psychologiczna

(okładka miękka)

90,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Robert Hull

Robert Hull jest amerykańskim, wielokrotnie nagradzanym psychologiem i pedagogiem szkolnym, administratorem edukacji specjalnej. Jest także ekspertem we wdrażaniu terapii opartej na dowodach i łatwych do wdrożenia strategiach, które prowadzą do pożądanych rezultatów.

Robert Hull ukończył z wyróżnieniem studia psychologiczne na Uniwersytecie Stanowym Arizony, a także ukończył studia z zakresu edukacji i zdrowia publicznego na tej samej uczelni. Ponadto studiował na Uniwersytecie Stanowym Memphis oraz w Szkole Zdrowia Publicznego Johnsa Hopkinsa.

Poza pracą w szkole, edukuje także nauczycieli oraz terapeutów. Jedną z jego najważniejszych misji jest zmiana postrzegania trudnych emocji i zachowań. Pragnie, aby były widziane jako wyniki doświadczeń, a nie jako wskaźniki niepełnosprawności emocjonalnej.

Hull jest także współredaktorem książki "Supporting and Educating Traumatized Students: A Guide for School-Based Professionals", która na celu ma przede wszystkim uwrażliwienie nauczycieli i nauczenie ich przynajmniej podstaw wsparcia dzieci z traumami.

Według innych, amerykańskich specjalistów posiada on dar łączenia strategii edukacyjnych z zasadami psychologicznymi i podejściem stricte organizacyjnym pod kątem zdrowia publicznego, które prowadzi do skutecznych zmian, które faktycznie oszczędzają pieniądze szkół, jednocześnie poprawiając wyniki i relacje z uczniami.

Ładowanie...