Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lisa Phifer

 (1 produktów)
?

Wielka domowa apteczka psychologiczna

(okładka miękka)

90,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Lisa Phifer

Dr Lisa Weed Phifer jest amerykańską terapeutką i specjalistką z zakresu traum oraz emocji społecznych, psychologiem szkolnym i autorką.

Dr Lisa Phifer posiada tytuł licencjata w dziedzinie neurologii i psychologii z Allegheny College, tytuł magistra psychologii edukacyjnej z Uniwersytetu Pensylwanii w Edinboro oraz doktorat z pedagogiki na Uniwersytcie Pensylwanii w Indianie.

Jej prace zostały opublikowane w szanowanym pośród amerykańskich naukowców "School Mental Health Journal" oraz w obu wydaniach książki "Supporting and Educating Traumatized Students".

Pracowała jako psycholog szkolny przez ostatnie 14 lat. Ma duże doświadczenie w pracy ze studentami o różnych potrzebach edukacyjnych, w tym specyficznymi trudnościami w uczeniu się, autyzmem, traumą, niepełnosprawnością o niskiej częstości występowania i niepełnosprawnością emocjonalną.

Posiada szerokie doświadczenie w rozwijaniu społecznych zdolności emocjonalnych uczniów na wszystkich etapach rozwoju. Jej praca koncentruje się na umożliwieniu uczniom, rodzinom i nauczycielom budowania relacji, odkrywania mocnych stron i wzmacniania odporności.

Jest autorką i prowadzącą licznych szkoleń zawodowych zwiększających wiedzę z zakresu traumy oraz tematów rozwoju społecznego, emocjonalnego i edukacyjnego.

Ładowanie...