Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Robert A. Monroe

   (4 produktów)

  Podróże poza ciałem

  (okładka miękka)

  28,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Najdalsza podróż

  (okładka miękka)

  22,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Dalekie podróże. Podróże poza ciało

  (okładka miękka)

  28,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Robert A. Monroe

  Robert Allan Monroe (ur. 1915-zm. 1995) był amerykańskim parapsychologiem badającym zagadnienie eksterioryzacji (OOBE), czyli pobytu świadomości poza ciałem. Jako młody człowiek nie wykazywał zainteresowania psychologią ani ezoteryką - prowadził własny biznes i stację radiową w Wirginii, natomiast swoje poglądy określał jako racjonalne. Do całkowitej zmiany kierunku rozwoju osobistego i zawodowego skłoniło Monroe'a indywidualne doświadczenie świadomego snu - podróży "poza ciałem", którego doznał w roku 1958.

  Podjęcie badań w tej dziedzinie zaowocowało w późniejszych latach założeniem placówki badawczej pod nazwą Instytut Monroe'a. Autor zajmował się w niej konfiguracją nagrań dźwiękowych pod nazwą Hemi-Sync, komponowanych tak, by wprowadzić słuchacza w odmienny stan świadomości umożliwiający eksterioryzację. Dorobek badawczy Monroe'a wykorzystywano ponadto w badaniach i praktykach tzw. świadomego snu.

  Robert A. Moore jest autorem trzech książek na temat eksterioryzacji. Publikacja "Podróże poza ciałem" zawiera zapis jego osobistych doświadczeń oraz praktyczne informacje dla osób, które chciałyby podjąć próbę podróży astralnej. W "Dalekich podróżach" autor kontynuuje wspomnienia z innych czasoprzestrzeni, oddalonych od siebie nawzajem o tysiące lat.

  "Najdalsza podróż" podsumowuje wieloletnie doświadczenia Monroe'a; autor dokonuje ponadto naukowej analizy zjawiska eksterioryzacji i przekazuje czytelnikom informacje ROTE - pozyskane od mieszkańców innych wymiarów, które sukcesywnie przedostają się do świadomości człowieka na drodze rozwoju osobistego.

  Ładowanie...