Xi

Dalekie podróże. Podróże poza ciało

“Dalekie podróże” to druga część fascynującej trylogii o podróżach poza ciałem, której autorem jest Robert A. Monroe.Swojej pierwszej eksterioryzacji (OBE, OOBE – out of body experience, wrażenia postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego) doświadczył w 1958 roku, co zmieniło jego pogląd na świat – dotąd racjonalista, stał się człowiekiem otwartym na paranormalne doświadczenia i podróże pCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Galaktyka
 • Data premiery: 2015-02-06
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 400
 • Wymiary: 20

“Dalekie podróże” to druga część fascynującej trylogii o podróżach poza ciałem, której autorem jest Robert A. Monroe.

Swojej pierwszej eksterioryzacji (OBE, OOBE – out of body experience, wrażenia postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego) doświadczył w 1958 roku, co zmieniło jego pogląd na świat – dotąd racjonalista, stał się człowiekiem otwartym na paranormalne doświadczenia i podróże poza ciałem. Początkowo przerażony doświadczeniem OBE, z czasem zaczął odczuwać ciekawość i eksplorować odmienny świat. W założonym przez siebie centrum badawczym The Monroe Institute opracował zestawy nagrań dźwiękowych Hemi-Sync, które mają umożliwiać synchronizację fal mózgowych, pozwalając na osiągnięcie odmiennych stanów świadomości, m.in. właśnie OBE. Z relacji doświadczeń pozacielesnych Roberta Monroe wynika, że świadomość naprawdę opuszcza ciało, a połączenie między ciałem fizycznym a astralnym, nazywane srebrną liną, przekazuje wrażenia z ciała fizycznego do świadomości. Ciało astralne, poprzez to połączenie, jest też zasilane energią ciała fizycznego, więc próba wybudzenia ciała fizycznego, kończy się powrotem ciała astralnego do naszego wymiaru – co nie sprawia problemów, dzięki srebrnej linie.

W książce “Dalekie podróże” autor odkrywa przed czytelnikiem tajemnice swych podróży astralnych i opowiada o tym, jak wygląda życie w innych rzeczywistościach. Dowiadujemy się, że śmierć nie będzie końcem naszej drogi, lecz dopiero ona postawi przed nami prawdziwe możliwości. „Dalekie podróże” zabierają nas zabierają nas w wyprawę po czasie i przestrzeni, podczas której możemy przyjrzeć się naszej planecie starszej o kilkaset lat.

Jeśli tylko chcesz dowiedzieć się, jak wygląda życie poza strefą fizyczną, książka Monroe jest właśnie dla ciebie. To książka zmieniająca percepcję, pozwalająca na eksperymenty ze świadomością i kształtująca światopogląd osób z otwartym umysłem, chętnym do poszerzania swoich horyzontów. Czy będziesz próbować wyjść poza własne ciało za pomocą Hemi-Sync, medytacji czy innej, warto przeczytać o doświadczeniach innych, którzy przeszli przez to wcześniej.  

Robert Monroe (1915-1995) był amerykańskim biznesmenem, a następnie poświęcił się badaniom odmiennych stanów świadomości, był parapsychologiem, autorem trylogii „Poza ciałem” i twórcą centrum badawczego The Monroe Institute. Stworzył metodę wkraczania na ścieżkę pozafizyczną za pomocą nagrań Hemi-Sync.  

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
481586
Tytuł
Dalekie podróże. Podróże poza ciało
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
400
Data premiery
2015-02-06
Rok wydania
2015
Wymiary produktu [mm]
20
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.38
Długość
205
Głębokość
144
Wysokość
25
Nasza cena
29,19 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
8 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Mikołaj I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-28
  Drugi już tom dotyczący OBEE, który wpadł w moje ręce. Jest jeszcze lepszy od pierwszego, co sprawia, że nie moge doczekać się trzeciego. Tym razem Moore opisuje niesamowite rzeczy jakich sam doświadczył. Wyrwał się poza granice czasu i przestrzeni. Sam miałem kiedyś przyjemność wejść minimalnie w taki stan więc tym bardziej podziwiam. Wspaniała trylogia. Mogę polecić wszystkim ŚWIADOMYM osobom.
 • Ireneusz D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-25
  Trylogia Monore'a otwiera oczy na życie. Dzięki tym książkom weszłem na inny rodzaj świadomości i inny rodzaj jakości życia. Przed lekturą należy pamiętać, by oczyścić umysł z wszelkich uprzedzeń i wykonać ten milowy krok w stronę rozwoju. Nie do wszystkich trafią te publikacje. Przypuszczam, że większość moich znajomych czytając je zaniosła by się śmiechem. Jednak to otwarty umysł jest tutaj kluczem do sukcesu.
 • Maja E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-24
  Historia opisana przez Roberta Monroe jest naprawdę niesamowita. I nie mam tu na myśli tylko i wyłacznie jego "dalekich podrózy" ale także znakomity styl, który sprawia, że czytając wręcz płynie się po tekście. W książce widać szersze spektrum doświadczeń autora. Lektura sprawiła, że nie tylko zaczęłam bardziej zastanawiać sie nad OBE, ale przede wszystkim zaczęłam zastanawiąć się nad naszą z jednej strony przewrotną, a z drugiej strony przewidywalną naturą.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. czerwca, środa
0,00 zł

O Autorze


481586
Ładowanie...