Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Rebekkah LaDyne

 (1 produktów)

Odetnij napięcie

(okładka miękka)

5/5
30,71 36,00 zł −15%
Wysyłka 24 godziny

Rebekkah LaDyne

Rebekkah LaDyne jest znaną terapeutką somatyczną, specjalistką ds. samoregulacji oraz autorką. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu i ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu podopiecznych. Dzieli się przepisami na zdrowe umysł i ciało oraz narzędziami do integracji somatycznej, które naprawdę zmieniają życie. Jako badaczka, terapeutka i autorka wspiera zarówno indywidualnych klientów, jak i grupy w zakresie regulacji somatycznych, przekształceń neuronalnych i leczenia traumy online na całym świecie.

Rebekkah LaDyne tytuł magistra medycyny zdobyła na Uniwersytecie Saybrook, ponadto ukończyła intensywne szkolenie w Instytucie Doświadczania Somatycznego, a obecnie asystuje podczas terapii somatycznej. Jak sama przyznaje, uczy się przez całe życie i nieustannie kontynuuje naukę z najlepszymi specjalistami, aby pogłębić swoje umiejętności, które wykorzystuje w pracy z klientami w obszarach traumy rozwojowej, przywiązania, systemów wewnętrznych i rozwoju pourazowego.

Podczas studiów podyplomowych badała zależności pomiędzy umysłem a ciałem na podstawie tradycyjnych metod leczenia, aby odkryć, które mogą być współcześnie używane i są najbardziej efektywne. Te oparte na dowodach naukowych włącza do swoich sesji oraz poradników. Jej praca naukowa bazuje na dziedzinach związanych z pracą mózgu, objawami somatycznymi oraz świadomością.

Ładowanie...