Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Rebecca Campbell

   (3 produktów)

  Twoje Światło

  Rebecca Campbell

  (okładka pudełko)

  110,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Wyrocznia Gwiezdnych Ziaren (książka + 53 karty)

  Rebecca Campbell, Danielle Noel

  (okładka karton)

  120,96 
  Wysyłka dzisiaj

  Wyrocznia róży. Karty Tarot

  Rebecca Campbell

  (okładka karton)

  134,00 
  Wysyłka dzisiaj

  Rebecca Campbell

  Rebecca Campbell jest australijską pisarką, poetką, mistyczką, artystką i matką na stałe mieszkającą w Anglii. Wszystkie jej prace i nauki mają na celu dawanie ludziom możliwości doświadczenia duszy.

  Jako dziecko Rebecca wykazywała wyjątkową fascynację koncepcją duszy. Przeżyła swoje pierwsze przebudzenie jako nastolatka i od tego czasu studiuje podróż duszy i intuicyjne sztuki mistyczne. W wieku 18 lat Rebecca odpowiedziała na wewnętrzne wezwanie, by wybrać się na samotną pielgrzymkę, aby odnaleźć siebie w świętych miejscach Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od tego czasu podróżowała do wielu starożytnych miejsc na świecie, gdzie prowadziła święte rekolekcje. Przeżyła kilka inicjacyjnych przebudzeń, o których pisze w swoich bestsellerowych książkach.

  Jest autorką bestsellerów, wielu książek i talii wyroczni, w tym tytułów "Twoje światło" oraz "Twoje wewnętrzne światło" i kursów online "Pracuj nad swoim światłem i odkryj swój kosmiczny plan". Jej książki i talie wyroczni zostały przetłumaczone na 18 różnych języków i można je znaleźć we wszystkich zakątkach świata. Wszystkie jej kreacje są poświęcone wspieraniu ludzi w życiu kierowanym duszą.

  Rebecca Campbell wierzy, że jesteśmy częścią natury i tak jak natura ciągle się zmieniamy. Wierzy, że nasza dusza zawsze wzywa nas w każdej chwili każdego dnia i że jeśli poprzez praktykę pozwolimy tej mądrej części prowadzić nasze życia, odkryjemy, że żyjemy pełnią życia.

  Nazywa to „życiem kierowanym duszą”. Jej "Trzy Kroki do Życia Kierowanego Duszą" zmieniły życie tysięcy ludzi na całym świecie.

  Ładowanie...