Xi

Twoje Światło

To świetna propozycja dla osób, które czują związek ze światem ezoteryki, jednak nie są doświadczone w czytaniu Tarota. Co należy podkreślić, w świecie Tarota forma talii Oracle oznacza talię kart używanych do wróżenia, ale takich, które nie mieszczą się w podstawowej kategorii Tarota.W taliach wyroczni nie ma sztywnych reguł, a więc nie przedstawiają tych samych scen i postaci, ale mają one wspólCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Synergie
 • Okładka: pudełko
 • Liczba stron: 112
 • Wymiary: 140 x 100
Polecamy podobne produkty

To świetna propozycja dla osób, które czują związek ze światem ezoteryki, jednak nie są doświadczone w czytaniu Tarota. Co należy podkreślić, w świecie Tarota forma talii Oracle oznacza talię kart używanych do wróżenia, ale takich, które nie mieszczą się w podstawowej kategorii Tarota.

W taliach wyroczni nie ma sztywnych reguł, a więc nie przedstawiają tych samych scen i postaci, ale mają one wspólne cechy, są zwykle lekkie i podnoszące na duchu. Ich wizerunki, obrazy zawierają najczęściej wróżki, anioły, bogów i boginie, planety, starożytną mądrość, zwierzęta i rośliny. Talie Oracle są najbardziej popularne wśród ludzi, którzy unikają okultystycznej reputacji Tarota, a ich przystępność sprawia, że ludzie przeciwni Tarotowi chętniej zwracają się z zapytaniem do kart Oracle.

"Twoje światło" to piękna 44-kartowa talia wyroczni, która została stworzona, aby pomóc rozjaśnić świat swoją obecnością. Pracując z pięcioma kolorami i łącząc się z intuicją, każda zainteresowana osoba będzie mogła rozpocząć życie w zgodzie z tym, kim naprawdę jest.

Jakie funkcje mają karty wyroczni? W zależności od grupy można je czytać inaczej:

 • karty potwierdzające są dają proste wskazówki do natychmiastowego działania,

 • karty pytań pomogą usłyszeć szepty duszy,

 • karty działania wskazują, jakie czynności podjąć,

 • karty aktywacyjne wywołują reakcje, wspomagają leczenie,

 • karty transmisyjne łączą cię z energiami wspierającymi.

Wszystkie osoby pragnące spojrzeć w głąb swojej duszy i dojrzeć wewnętrzne światło powinny skorzystać z kart "Twoje światło". Karty pomogą usłyszeć szept duszy, pogłębić i wzmocnić prorocze zmysły, wprowadzić w swoim życiu równowagę i znowu żyć w harmonii ze wszechświatem.

Co ważne, regularna praca z kartami i wewnętrznym światłem sprawią, że głos naszej intuicji staje się coraz lepiej i wyraźniej słyszalny. Wizje osób prawdziwie zaangażowanych będą coraz mocniejsze. Mocno wzrośnie także wiara we własne możliwości oraz przekonanie o swojej wysokiej wartości.

Głównym celem kart jest praktykowanie oraz poświęcanie czasu swojej duszy. Tylko wtedy można pozwolić jej żeby prowadziła i odkryć, że ludzie swym istnieniem rozświetlają cały świat. Dajemy światu to, co najlepsze kiedy jesteśmy po prostu sobą.

Karty "Twoje światło" są narzędziem do pogłębienia więzi z duszą i źródłem. Zamiast szukania odpowiedzi lub rad na zewnątrz, karty pozwalają poczuć, że każda z nich jest bramą do portalu twojego własnego Ja. Karty wyroczni to świetne narzędzie które ci pomoże znaleźć drogę do swojej świadomości, która czeka tylko na to żeby ją odkryć.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3236045
Tytuł
Twoje Światło
Wydawnictwo
Liczba stron
112
Wymiary produktu [mm]
140 x 100
Okładka
okładka pudełko
Długość
100
Głębokość
137
Wysokość
100
Nasza cena
104,29 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,0/5
4 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Luiza G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-12-25
  Twoje Światło  to genialny zestaw, który pozwoli Ci zgłębić świadomość. Piękna szata graficzna ilustratorka ma ogromny talent i wykonała kawał dobrej roboty. Polecam zarówno jako prezent dla siebie, swojej duszy jak i dla innych.
 • Sabina S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-12-15
  Jak tylko zobaczyłam „Twoje Światło” to wiedziałam, że musze kupić. Jest pięknie wydanie, jest piękny przekaz. Nie ma co się dziwić tym wszystkim pozytywom i ja do nich dołączam a tymczasem serdecznie, z całego serca polecam.
 • Sebastian P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-04-17
  Kupiłem te karty na urodziny bliskiej osobie i wiem, że bardzo często z nich korzysta, dobrze się z nimi pracuje. Przepiękne grafiki i kolorystyka. Zastanawiam się nad kupnem dla siebie.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3236045
Ładowanie...