Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Rachel Piercey

   (1 produktów)

  Co się dzieje w lesie

  Freya Hartas, Rachel Piercey, Maciejka Mazan

  (okładka twarda)

  33,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Rachel Piercey

  Rachel Piercey to mieszkająca w Londynie poetka, redaktorka i korepetytorka, która pisze także książki dla dzieci. Studiowała literaturę angielską w St Hugh's College w Oksfordzie, gdzie pełniła również rolę prezeski Towarzystwa Poezji Uniwersytetu Oksfordzkiego i zdobyła tam także nagrodę Newdigate. Studia, z tytułem magistra, ukończyła w Royal Holloway.

  Rachel Piercey publikuje także wiersze dla dorosłych, które ukazują się w różnych magazynach i antologiach, m.in. The Rialto, Magma i The Poetry Review.

  Jest redaktorką "Tyger Tyger Magazine", internetowego czasopisma z nowymi wierszami dla dzieci, które raz w semestrze publikuje bezpłatne plakaty z wierszami i materiały dydaktyczne do pobrania.

  Współredagowała także trzy antologie dla dzieci z wydawnictwem Emma Press, dotyczące mitologii, kosmosu oraz monarchów. Regularnie odwiedza szkoły, biblioteki i festiwale, aby czytać najmłodszym swoje książki.

  Jej książka z obrazkami do wyszukiwania, zapisana wierszem "Co się dzieje w lesie" zilustrowana została przez Freyę Hartas, a wydana na rynku anglojęzycznym 2021 roku, w Polsce rok później. Treść osadzona jest w magicznym, leśnym świecie, z wierszami do przeczytania i licznymi przedmiotami i postaciami do znalezienia. Dotychczas została przetłumaczona na ponad dwadzieścia różnych języków.

  Ładowanie...