Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Freya Hartas

 (1 produktów)

Co się dzieje w lesie

5/5
33,90 44,99 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Freya Hartas

Freya Hartas jest ilustratorką z Wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w książkach dla dzieci. Mieszka w tętniącym życiem Bristolu ze swoim partnerem i ich starym czarnym kotem Katsu i pracuje na swoim przytulnym, zagraconym biurku we wspólnym studio w pobliżu domu.

Ukończyła Uniwersytet Falmouth z wyróżnieniem w kategorii BA Illustration w 2014 roku.

Freya Hartas uwielbia wyczarowywać zabawne postacie, zwierzęta i potwory, tworząc najbardziej fantastyczne światy, w których mogą zamieszkać i się w nich zagubić.

Inspiruje się pracą Tove Jansson, Ronalda Searla, filmami Studia Gibli, mrocznymi bajkami, starymi ilustracjami do historii naturalnej, rysunkami potworów Sydney Sime, przerażającymi lasy i małymi gryzoniami.

Freya Hartas uwielbia rysować wszystkie maleńkie stworzenia, prawdziwe i wyimaginowane zielone krajobrazy i podziemne nory. Innym faworytami są kosmici w ich księżycowych siedliskach i małe dzieci z bujnymi fryzurami.

Jednym z jej twórczych marzeń jest napisanie i zilustrowanie bardzo mrocznej bajki, którą sama wymyśli od podstaw. Chciałaby skupić akcję wokół starych wiedźm, które zjadają dzieci i gigantycznych potworów żyjących na dnie bagien, żywiących się duszami zagubionych podróżników. Jak sama przyznaje coś zupełnie innego niż tworzy na co dzień.

Ładowanie...