Xi
 » Pierre Franckh

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Pierre Franckh

   (3 produktów)

  Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień

  Pierre Franckh

  (okładka miękka)

  34,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Siedem reguł spełniania marzeń

  Pierre Franckh

  (okładka miękka)

  28,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Chudnij z prawem rezonansu. Wykorzystaj potęgę myśli i zyskaj wymarzoną sylwetkę

  Pierre Franckh

  (okładka miękka)

  34,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Pierre Franckh

  Pierre Franckh przyszedł na świat 1 maja 1953 roku w Heilbronn, w Niemczech. Jest niemieckim autorem książek, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą, aktorem i reżyserem. Jest synem aktorki Ursuli Franckh oraz reżysera i aktora Hansa Heinza Franckh, już w wieku sześciu lat Franckh zadebiutował na scenie, natomiast w wieku dziesięciu lat w filmie fabularnym.

  Od 1976 do 1978 roku prowadził Hit-Kwiss, pierwszy quiz telewizyjny dla młodzieży, w którym występowały gwiazdy światowego formatu. Do jego bardziej znamienitych aktorskich dokonań należy udział w nagradzanym w kraju i zagranicą filmie "Rzeźnik" w reżyserii Romualda Karmakara. Film jest najczęściej nagradzaną produkcją w historii niemieckiego kina. Otrzymał m.in. Niemiecką Nagrodą Filmową, został zgłoszony jako oficjalny film do Oscara w 1996 roku.

  Od 1996 roku Franckh działa aktywnie jako mówca, coach oraz autor poradników. We wrześniu 2004 roku jego poradnik "Glücksregeln für die Liebe" (Zasady szczęścia w miłości) znalazł się na liście bestsellerów magazynu Ster i został wydany w łącznym nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy. Pierre Franckh jest jednym z najbardziej utytułowanych niemieckich autorów porad życiowych. Jego książki zostały opublikowane w 21 krajach, bywały momenty, że jednocześnie trzy spośród jego książek zajmowały wysokie pozycje na liście bestsellerów magazynu "Focus".

  W 2014 roku Franckh wraz z żoną założył internetową akademię i społeczność Happiness House, która oferuje internetowe kursy rozwoju osobistego, treningi szczęścia i medytację w oparciu o odkrycia psychologii pozytywnej.

  Ładowanie...