Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Pierre Franckh

 (1 produktów)

Siedem reguł spełniania marzeń

(okładka miękka)

26,66 39,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Pierre Franckh

Pierre Franckh przyszedł na świat 1 maja 1953 roku w Heilbronn, w Niemczech. Jest niemieckim autorem książek, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą, aktorem i reżyserem. Jest synem aktorki Ursuli Franckh oraz reżysera i aktora Hansa Heinza Franckh, już w wieku sześciu lat Franckh zadebiutował na scenie, natomiast w wieku dziesięciu lat w filmie fabularnym.

Od 1976 do 1978 roku prowadził Hit-Kwiss, pierwszy quiz telewizyjny dla młodzieży, w którym występowały gwiazdy światowego formatu. Do jego bardziej znamienitych aktorskich dokonań należy udział w nagradzanym w kraju i zagranicą filmie "Rzeźnik" w reżyserii Romualda Karmakara. Film jest najczęściej nagradzaną produkcją w historii niemieckiego kina. Otrzymał m.in. Niemiecką Nagrodą Filmową, został zgłoszony jako oficjalny film do Oscara w 1996 roku.

Od 1996 roku Franckh działa aktywnie jako mówca, coach oraz autor poradników. We wrześniu 2004 roku jego poradnik "Glücksregeln für die Liebe" (Zasady szczęścia w miłości) znalazł się na liście bestsellerów magazynu Ster i został wydany w łącznym nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy. Pierre Franckh jest jednym z najbardziej utytułowanych niemieckich autorów porad życiowych. Jego książki zostały opublikowane w 21 krajach, bywały momenty, że jednocześnie trzy spośród jego książek zajmowały wysokie pozycje na liście bestsellerów magazynu "Focus".

W 2014 roku Franckh wraz z żoną założył internetową akademię i społeczność Happiness House, która oferuje internetowe kursy rozwoju osobistego, treningi szczęścia i medytację w oparciu o odkrycia psychologii pozytywnej.

Ładowanie...