Xi

Wszystko, czego pragniesz, jest w Twoim zasięgu! Zsynchronizuj częstotliwość swoich myśli z energią realizacji marzeń i ciesz się życiem na własnych warunkach.

"Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień" to książka autorstwa Pierre'a Franckha - niemieckiego specjalisty z dziedziny rozwoju osobistego i prawa przyciągania, nauczyciela kreacji swojego życia cieszącego się wielką popularnością i uznaniem wśród osób zainteresowanych ezoteryką i poszerzaniem świadomości duchowej. Franckh ujmuje swoich odbiorców świeżym spojrzeniem na świat, w którym żyjemy oraz śmiałością potrzebną do tego, by zajrzeć w głąb własnego umysłu. A warto to zrobić - wszystko, czego potrzebujemy, by spełniać marzenia, kryje się w nas samych!

Każdy z nas zadawał sobie kiedyś pytania: Dlaczego ja? Dlaczego znowu mi się nie udało? Co powstrzymuje mnie przed zdobyciem tego, na czym tak bardzo mi zależy? Skąd biorą się różnice między podszeptami serca i rozumu? A może da się je pogodzić?

Odpowiedź na te i wiele innych pytań niesie ze sobą prawo rezonansu, którego odkrycie zmieniło już losy setek tysięcy ludzi na całym świecie. Teraz i Ty możesz dołączyć do tego grona! Sięgnij po podręcznik Pierre'a Franckha, by otworzyć sobie drogę do duchowej przemiany i zyskać umiejętność kreacji własnego życia w dowolny sposób.

Czym jest tytułowe "Prawo rezonansu"? Według Franckha serce człowieka otoczone jest polem energetycznym, wprawiającym w drgania materię wokół nas. Wibracje wysyłane do świata rezonują z wibracjami otoczenia - podobne przyciąga podobne: to, o czym myślimy, wychodzi z serca do zewnątrz i wraca do nas proporcjonalnie do wysłanego bodźca. Złamane serce i szczęśliwa miłość, sukces i porażka, spełnienie marzeń i "gonienie króliczka" - wszystko, co nam się przytrafia, ma źródło w naszych umysłach.

Lektura "Prawa rezonansu" pozwoli Ci zaprogramować swoją podświadomość tak, by przekierować energię swoich myśli na realizację pragnień. Opisane w książce techniki pracy z podświadomością - afirmacje, medytacje, trening autogenny, autosugestie czy wizualizacje - pomagają wyzwolić pełnię potencjału kreacyjnego tkwiącego w Twoim umyśle, sercu i duszy. Przekonaj się o ich mocy na własnej skórze!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3250636
Ładowanie...