Xi

Patrick McKeown

 (2 produktów)

Tlenowa przewaga. Trenuj efektywnie, popraw wydolność, wzmocnij zdrowie

Patrick McKeown

(okładka miękka)

26,29 
Wysyłka dzisiaj

The Oxygen Advantage

Patrick McKeown

(okładka miękka)

81,89 
Wysyłka 2 dni robocze

Patrick McKeown

Patrick McKeown to znany na całym świecie pisarz i popularyzator nowatorskiej metody oddychania, którą opracował wybitny rosyjski lekarz, prof. Konstantyn Butejko. Autor objął stanowisko Dyrektora Edukacji Międzynarodowej Kliniki Butejki. Należy do znanych brytyjskich towarzystw naukowych, Royal Society of Biology i Physiological Society. Ukończył Trinity College, a następnie odbył szkolenie w Moskwie. Podczas pobytu w Rosji poznał Metodę Oddychania Butejki.

Patrick McKewon napisał kilka książek o prawidłowym oddychaniu. Prowadzi szkolenia i konferencje na całym świecie, przekazując wiedzę prof. Konstantyna Butejki. Współpracował z University of Limerick & Limerick University Hospital podczas badań nad efektywnością Metody Oddychania Butejki. Był gościem telewizyjnych oraz radiowych programów poświęconych zdrowiu. Sam od najmłodszych lat cierpi na problemy z oddychaniem, które wpłynęły na jego decyzję o profesjonalnym zgłębianiu tej tematyki.

"Tlenowa przewaga" - jedna z najbardziej znanych książek, które napisał Patrick McKeown. To praktyczny poradnik, umożliwiający świadome oddychanie. Jest przeznaczony zwłaszcza dla sportowców. Odpowiednio wykonywane ćwiczenia oddechowe pomagają podczas intensywnych treningów, a także umożliwiają kontrolę energii i kondycji.

Ładowanie...