Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Patrick McKeown

   (1 produktów)

  Tlenowa przewaga. Trenuj efektywnie, popraw wydolność, wzmocnij zdrowie

  Patrick McKeown

  (okładka okładka miękka)

  33,78 
  Wysyłka 24 godziny

  Patrick McKeown

  Patrick McKeown to znany na całym świecie pisarz i popularyzator nowatorskiej metody oddychania, którą opracował wybitny rosyjski lekarz, prof. Konstantyn Butejko. Autor objął stanowisko Dyrektora Edukacji Międzynarodowej Kliniki Butejki. Należy do znanych brytyjskich towarzystw naukowych, Royal Society of Biology i Physiological Society. Ukończył Trinity College, a następnie odbył szkolenie w Moskwie. Podczas pobytu w Rosji poznał Metodę Oddychania Butejki.

  Patrick McKewon napisał kilka książek o prawidłowym oddychaniu. Prowadzi szkolenia i konferencje na całym świecie, przekazując wiedzę prof. Konstantyna Butejki. Współpracował z University of Limerick & Limerick University Hospital podczas badań nad efektywnością Metody Oddychania Butejki. Był gościem telewizyjnych oraz radiowych programów poświęconych zdrowiu. Sam od najmłodszych lat cierpi na problemy z oddychaniem, które wpłynęły na jego decyzję o profesjonalnym zgłębianiu tej tematyki.

  "Tlenowa przewaga" - jedna z najbardziej znanych książek, które napisał Patrick McKeown. To praktyczny poradnik, umożliwiający świadome oddychanie. Jest przeznaczony zwłaszcza dla sportowców. Odpowiednio wykonywane ćwiczenia oddechowe pomagają podczas intensywnych treningów, a także umożliwiają kontrolę energii i kondycji.

  Ładowanie...