Xi

Navaz Habib

 (1 produktów)

Jak właściwie stymulować nerw błędny

Navaz Habib

(okładka miękka)

29,69 
Wysyłka 24 godziny

Navaz Habib

Navaz Habib jest lekarzem chiropraktykiem i ekspertem medycyny funkcjonalnej. Poprzez stymulację nerwu błędnego stara się przywrócić zdrowie swoim pacjentom, pracuje w Instytucie Living Proof i mieszka w Toronto z rodziną.

Po ukończeniu nauk medycznych na Uniwersytecie Zachodniego Ontario dr Navaz Habib starał się podążać za naturalnymi sposobami przywracania zdrowia - dlatego obrał kierunek chiropraktyki. Jest to dziedzina terapii manualnej, zaliczającej się do kręgarstwa.

Jak sam wspomina w czasie swojego kształcenia robił sobie krzywdę i znacznie przybrał na wadze, w krytycznym momencie, gdy ważył 250 funtów, zdał sobie sprawę, że jego zdrowie idzie w złym kierunku. Poszedł o swojego mentora medycyny funkcjonalne w celu przywrócenia zdrowia. Po tym doświadczeniu Navaz Habib zaczął używać metody nastawionej na zwalczanie pierwotnej przyczyny. Schudł i zaczął praktykować medycynę funkcjonalną.

Navaz Habib stara się przywrócić nadzieję pacjentów na skuteczne leczenie i razem z nimi poszukuje głównej przyczyny schorzeń. Dzięki temu, poprzez poświęcony czas na analizę przypadku i poszukiwanie pierwotnej przyczyny, jego pacjenci osiągają spektakularne rezultaty.

Autor "Jak właściwie stymulować nerw błędny" pokazuje skuteczne ćwiczenia, które mogą pomóc wyeliminować choroby.

Ładowanie...