Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Navaz Habib

   (1 produktów)

  Jak właściwie stymulować nerw błędny

  (okładka miękka)

  27,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Navaz Habib

  Navaz Habib jest lekarzem chiropraktykiem i ekspertem medycyny funkcjonalnej. Poprzez stymulację nerwu błędnego stara się przywrócić zdrowie swoim pacjentom, pracuje w Instytucie Living Proof i mieszka w Toronto z rodziną.

  Po ukończeniu nauk medycznych na Uniwersytecie Zachodniego Ontario dr Navaz Habib starał się podążać za naturalnymi sposobami przywracania zdrowia - dlatego obrał kierunek chiropraktyki. Jest to dziedzina terapii manualnej, zaliczającej się do kręgarstwa.

  Jak sam wspomina w czasie swojego kształcenia robił sobie krzywdę i znacznie przybrał na wadze, w krytycznym momencie, gdy ważył 250 funtów, zdał sobie sprawę, że jego zdrowie idzie w złym kierunku. Poszedł o swojego mentora medycyny funkcjonalne w celu przywrócenia zdrowia. Po tym doświadczeniu Navaz Habib zaczął używać metody nastawionej na zwalczanie pierwotnej przyczyny. Schudł i zaczął praktykować medycynę funkcjonalną.

  Navaz Habib stara się przywrócić nadzieję pacjentów na skuteczne leczenie i razem z nimi poszukuje głównej przyczyny schorzeń. Dzięki temu, poprzez poświęcony czas na analizę przypadku i poszukiwanie pierwotnej przyczyny, jego pacjenci osiągają spektakularne rezultaty.

  Autor "Jak właściwie stymulować nerw błędny" pokazuje skuteczne ćwiczenia, które mogą pomóc wyeliminować choroby.

  Ładowanie...