Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Michael Alexander

   (8 produktów)

  Excel Power Pivot i Power Query dla bystrzaków

  (okładka miękka)

  44,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Excel 365. Biblia

  (okładka okładka zintegrowana)

  114,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Microsoft Excel 2019 PL. Biblia

  114,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Access 2019 PL. Biblia

  (okładka zintegrowana)

  114,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Analizy Business Intelligence

  (okładka twarda)

  50,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Analiza i prezentacja danych w Microsoft Excel

  (okładka miękka)

  63,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Michael Alexander

  Michael Alexander jest autorem poradników informatycznych, dotyczących głównie oprogramowania Microsoft. Otrzymał tytuł Microsoft Certified Application Developer (MCAD). Od kilkunastu lat tworzy aplikacje biznesowe, korzystające z Microsoft Office, VBA lub .NET. Swoimi poradami dzieli się przy pomocy książek i prowadzonej przez siebie strony. Mieszka we Frisco w Teksasie.

  Amerykański programista zajmuje stanowisko starszego kierownika programowania w firmie technologicznej. To właśnie tam Michael Alexander wciąż poszerza swoje doświadczenie, specjalizując się zwłaszcza w programach dostarczanych przez Microsoft. To Microsoft MVP, który pisze książki i prowadzi zaawansowane analizy biznesowe, sprawdzające możliwości oprogramowania Microsoft Office. Już od 15 lat rozwija poradniki dotyczące tych programów, przekazując swoją wiedzę użytkownikom na całym świecie.

  "Microsoft Access" - to przewodnik dla użytkowników Accessa, uczący opracowywania raportów i odpowiedniego prezentowania danych. Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek, ułatwiających korzystanie z programu nawet początkującym odbiorcom. Prezentuje wiedzę o strukturach danych oraz poprawnym ich analizowaniu. Wyjaśnia sposoby wykonywania obliczeń i statystyk, wykorzystywania VBA oraz tworzenia raportów. Ponadto autor przekazuje informacje o zintegrowaniu zawartości plików między programami Microsoft Office.

  Ładowanie...