Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  John Walkenbach

   (3 produktów)

  Excel. Programowanie w VBA dla bystrzaków

  Michael Alexander, John Walkenbach

  (okładka miękka)

  44,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Microsoft Excel 2019 PL. Biblia

  (okładka miękka)

  134,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Analiza i prezentacja danych w Microsoft Excel

  John Walkenbach, Michael Alexander

  (okładka miękka)

  64,59 
  Wysyłka 24 godziny

  John Walkenbach

  John Walkenbach przyszedł na świat 16 lutego 1952 roku. Jest absolwentem psychologii i informatyki na Uniwersytecie w Missouri. Następnie kontynuował naukę na Uniwersytecie w Montanie, gdzie uzyskał tytuł doktora w zakresie psychologii eksperymentalnej.

  Walkenbach to również najbardziej ceniony na świecie specjalista w zakresie programu Microsoft Excel. Jest również autorem kilku dodatków do tego popularnego narzędzia, z które korzystają użytkownicy w wielu krajach świata. W 2000 roku uzyskał prestiżowy tytuł Microsoft MVP, który jest dedykowany najbardziej zaangażowanym specjalistom, odznaczającym się doskonałą wiedzą i innowacyjnymi pomysłami.

  John Walkenbach jest również autorem wielu poradników dla użytkowników programu Microsoft Excel jak chociażby: "Microsoft Excel 2019", "Excel. Programowanie w VBA dla bystrzaków", "Analiza i prezentacja danych w Microsoft Excel", "Programowanie w VBA Vademecum Walenbacha", "Excek 2013. 101 Porad i sztuczek", czy "Excel 2918 Biblia".

  W swoich książkach w przystępny i obrazowy sposób przedstawia sposoby wykorzystywania arkuszów kalkulacyjnych w codziennej pracy oraz zarządzaniu. Wskazuje również wiele możliwości wykorzystania poszczególnych funkcji, niezbędnych do tworzenia raportów i zestawień - zarówno dla pracowników biurowych, jak i uczniów i studentów. W jego książkach praktyczne porady znajdzie zarówno całkowity amator, który chce zapoznać się z podstawowymi funkcjami, jak również aktywny użytkownik, który chce poznać bardziej zaawansowane funkcje.

  Ładowanie...