Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lynne Farrow

 (1 produktów)

Jod leczy

Lynne Farrow

(okładka miękka)

38,49 51,80 zł −26%
Wysyłka 24 godziny

Lynne Farrow

Lyanne Farow to amerykańska dziennikarka, wykładowca akademicki i autorka licznych publikacji. Przez całe życie zmagała się w wątłym zdrowiem, cierpiąc z powodu licznych dolegliwości, które towarzyszyły jej latami. Nie opuszczały jej brak energii i nieustanne zmęczenie, silne migreny, problemy z koncentracją, torbiele. Zmagała się również z otyłością. Wszystkie przypadłości konsultowała z wieloma specjalistami, jednak wyniki badań nie były w stanie jednoznacznie ich ze sobą powiązać. Przyczyny jej dolegliwości, mimo licznych porad lekarskich i wykonywanych testów wciąż nie były znane.

Ostateczna diagnoza całkowicie ją zdruzgotała. Okazało się, że rozwija się u niej nowotwór piersi. Po pierwszym szoku zdecydowała, że stanie do walki z chorobą i rozpoczęła poszukiwania alternatywnych metod leczenia. Długi godziny spędzone na przeglądaniu kolejnych publikacji na temat różnych praktyk i terapii skierował jej uwagę na jod. Okazało się, że ten pożyteczne pierwiastek ma zbawienny wpływ na organizm człowieka, a jego niedobór może okazać się fatalny w skutkach. Zdobyta wiedza sprawiła, że Farrow postanowiła zebrać znalezione przez siebie informacje w książce "Jod leczy".

Autorka zwraca uwagę na prawdziwe świadectwa ludzi, którzy odzyskali zdrowie dzięki terapii jodem. Lynne Farorow nie tylko tworzy skuteczny poradnik dla ludzi, chcących wyleczyć się z uciążliwych dolegliwości i poprawić swoje zdrowie, ale również przytacza własną historię jako dramatyczny, a zarazem motywujący przykład.

Ładowanie...