Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lisa A. Napolitano

   (1 produktów)

  Regulacja emocji w psychoterapii

  56,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Lisa A. Napolitano

  Dr Lisa A. Napolitano jest licencjonowanym psychologiem, praktykującym w Nowym Jorku i na Florydzie oraz założycielem i dyrektorem Stowarzyszenia Terapii Dialektyczno-Behawioralnej i Poznawczo–Behawioralna. Jest także adiunktem klinicznym na Wydziale Psychiatrii Szkoły Medycznej Uniwersytetu Nowojorskiego, adiunktem klinicznym w szpitalu Mount Sinai oraz członkiem i certyfikowanym trenerem/konsultantem Akademii Terapii Poznawczej.

  Na początku swojej kariery Lisa A. Napolitano skłaniała się ku terapii dialektyczno-behawioralnej i innym nowszym terapiom opartym na uważności. Takie podejście dobrze współgrało z jej pasją do buddyzmu. Z tego powodu ważną częścią jej działań było stworzenie programu terapii dialektyczno-behawioralnej dla osób dobrze funkcjonujących. Program ten odzwierciedla jej przekonanie, że osoby dobrze funkcjonujące mogą odnieść korzyści z terapii i nie powinny być zmuszane do rezygnacji z pracy lub zajęć akademickich.

  Lisa A. Napolitano jest ekspertem w leczeniu problemów z regulacją emocji, w tym depresji, zaburzeń lękowych, lęku społecznego, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i zaburzeń kontroli impulsów. Jest współautorką książki "Regulacja emocji w psychoterapii. Podręcznik praktyka", którą napisała z dwójką innych specjalistów: Robertem Leahym i Dennisem Tirchem.

  Lisa A. Napolitano z ogromną pasją praktykuję jogę, posiada nawet certyfikat jogi Ashtangi. Jest wolontariuszką-nauczycielką jogi w Land Yoga, organizacji non-profit w Harlemie. Na pół etatu mieszka na Florydzie i jest ogromną fanką upalnego Miami, praktyki uważności i aktywności na świeżym powietrzu. Napolitano wiele podróżuje i wędruje zarówno w kraju i za granicą, w tym w Indiach, Nepalu, Sri Lance i Bhutanie.

  Ładowanie...