Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lindsay C. Gibson

 (2 produktów)

Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców

Lindsay C. Gibson

(okładka miękka)

5/5
39,19 48,89 zł −20%
Wysyłka dzisiaj

Jak wyzwolić się spod wpływu niedojrzałych emocjonalnie rodziców

Lindsay C. Gibson, Maria Moskal

(okładka miękka)

5/5
39,59 46,90 zł −16%
Wysyłka dzisiaj

Lindsay C. Gibson

Lindsay Gibson zajmuje się psychologią kliniczną i prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w Virginia Beach. Podczas swoich zajęć terapeutycznych pomaga zwłaszcza osobom, które są dziećmi niedojrzałych emocjonalnie rodziców. Ponadto pisze książki oraz artykuły psychologiczne dla czasopism. Publikowała chociażby w Tidewater Women Magazine.

Lindsay Gibson wykładała psychologię w College of William and Mary i na Uniwersytecie Old Dominion. Swoją szeroką wiedzę psychologiczną zdobywała na Central Michigan University oraz dzięki Virginia Consortium Program in Clinical Psychology. Specjalizuje się głównie w psychoterapii. W swojej pracy naukowej bada przede wszystkim wpływ destrukcyjnych relacji międzyludzkich na całą rodzinę. Pomaga osobom, które mają problemy związane z pozostawaniem pod wpływem niedojrzałych emocjonalnie rodziców. Stara się rozwijać u swoich pacjentów pewność siebie i pomagać w świadomym rozwoju ich osobowości. Ponadto badaczka jest zainteresowana powiązaniami psychologii oraz literatury, a zwłaszcza charakterystyką twórczego sposobu myślenia artystów.

"Jak wyzwolić się spod wpływu niedojrzałych emocjonalnie rodziców" - kontynuacja podręcznika Lindsay Gibson. Tym razem badaczka prezentuje sposoby na uwolnienie się od wpływu niedojrzałych emocjonalnie rodziców, przy jednoczesnym przekształceniu go na zdrowe relacje. To książka przekazująca nowoczesną wiedzę psychologiczną i wzmacniająca niezależność.

Ładowanie...