Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lindsay C. Gibson

   (3 produktów)

  Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców

  Lindsay C. Gibson

  (okładka miękka)

  41,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Jak wyzwolić się spod wpływu niedojrzałych emocjonalnie rodziców

  Lindsay C. Gibson, Maria Moskal

  (okładka miękka)

  40,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Wychowani przez niedojrzałych emocjonalnie rodziców

  Lindsay C. Gibson

  (okładka miękka)

  56,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lindsay C. Gibson

  Lindsay Gibson zajmuje się psychologią kliniczną i prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w Virginia Beach. Podczas swoich zajęć terapeutycznych pomaga zwłaszcza osobom, które są dziećmi niedojrzałych emocjonalnie rodziców. Ponadto pisze książki oraz artykuły psychologiczne dla czasopism. Publikowała chociażby w Tidewater Women Magazine.

  Lindsay Gibson wykładała psychologię w College of William and Mary i na Uniwersytecie Old Dominion. Swoją szeroką wiedzę psychologiczną zdobywała na Central Michigan University oraz dzięki Virginia Consortium Program in Clinical Psychology. Specjalizuje się głównie w psychoterapii. W swojej pracy naukowej bada przede wszystkim wpływ destrukcyjnych relacji międzyludzkich na całą rodzinę. Pomaga osobom, które mają problemy związane z pozostawaniem pod wpływem niedojrzałych emocjonalnie rodziców. Stara się rozwijać u swoich pacjentów pewność siebie i pomagać w świadomym rozwoju ich osobowości. Ponadto badaczka jest zainteresowana powiązaniami psychologii oraz literatury, a zwłaszcza charakterystyką twórczego sposobu myślenia artystów.

  "Jak wyzwolić się spod wpływu niedojrzałych emocjonalnie rodziców" - kontynuacja podręcznika Lindsay Gibson. Tym razem badaczka prezentuje sposoby na uwolnienie się od wpływu niedojrzałych emocjonalnie rodziców, przy jednoczesnym przekształceniu go na zdrowe relacje. To książka przekazująca nowoczesną wiedzę psychologiczną i wzmacniająca niezależność.

  Ładowanie...